Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hetes kisfiam tarkóján van...

3 hetes kisfiam tarkóján van egy nagy vörös folt, mint egy anyajegy. Nem kiütés. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
2008. jún. 27. 14:08
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
valószínüleg tűzfolt fajtájától függően elmúlhat, de mutasd meg a védőnőnek, mert ezt látatlanban nehéz kitalálni mi az.
2008. jún. 27. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Az enyémnek is van. sőt, a fején is hátul- 12 hetes, már halványabb neki, mint volt. tűzfoltnak hívják és állítólag a legtöbb babának elmúlik. azt hiszem, a szüléstől van ez is. nyugi, jó babázást!
2008. jún. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az én lányomnak a fejbőrén van, úgyan ott, ahol az apjának, tűzfolt. 6 hónapos, de még nem múlt el, szerintem nem is fog.
2008. jún. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha tűzfolt, nem fog elmúlni. A férjemnek is, és a nővére kisfiának is. Emiatt ne aggódj.
2008. jún. 27. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Szia. Nekem is van a tarkómon tűzfolt a neve. El nem mulik de nem is nő. A tesóm kisfiának a lábán van. Azt mondták neki hogy 1 éves koráig nő vele. Soknak az arcán is van. Még jobbik eset ha csak a tarkóján. Nem kell aggodni bár jobb lenne ha ott sem lenne.
2008. jún. 27. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az én lányomnak a homlokán a két szeme között van. Szüléstől van. Szomorúan hallom, hogy nem múlik el. :( Mindegy, ha nem nő vele együtt, az jó. Vagy ez lesz a szexepilje... :) 6 hetes kislány anyukája.
2008. jún. 27. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ne már!!!

A fiamnak is a 2 szeme között van és az orra alatt. Nehogy már ne múljon el. :(

2008. jún. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekünk a vörös folt hemangióma (érdaganat), a hasán van, és egyre nő (nem lapos, hanem kidudorodik) egy ideig, utána majd apad, és el fog múlni. Legalábbis ezt mondják. Ha nem, akkor kell csak vinni dokihoz.
2008. jún. 30. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az én fiamnak a tarkóján volt, egy éves korára szinte teljesen eltűnt. És a szemhélyán is volt, az már egyáltaáln nem látszik.
2009. febr. 5. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!