Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Össze szoktatok öltözni a...

Össze szoktatok öltözni a babátokkal?

Figyelt kérdés
Nálam ez nem tudatos,oda sem figyelek rá.Már 2* voltunk a védőnőnél és mindig szól,hogy -hogy össze vagyunk öltözve csak a színek olyan naci meg fölső,kabát!Eddig nem figyeltem rá de ma indulunk a boltba kifelé menet belenéztem a tükörbe és megint hasonló színek voltak rajtunk!13 hónapos a lányom!
2009. okt. 24. 11:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
én az apjával szoktam összeöltöztetni, hol direkt, hol véletlen, így két jó pasim van:-)
2009. okt. 24. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Kisfiaim vannak és kedvenc színem a kék,így azt hiszem ezzel elmondtam mindent:)

Általában a farmer és a felsőruházat azonos(kabát,mellény)

2009. okt. 24. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szia!Hát nekem kisfiam van :) de így is gyakran előfordul,hogy hasonló színekben vagyunk.Szeretem a barnát,a téglaszínt....a földszíneket és általában neki is ilyesmi színű ruhákat választunk.Ez érdekes egyébként,nagyon jó kérdést tettél fel :)
2009. okt. 24. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

En szoktam osszeoltozni a kislanyommal,de inkabb a nyari dolgokbol van hasonlonk.Pl meg a kocsicipoje is olyan mint az en balerinem,meg farmeruhacskank is van nagyon hasonlo es ha nem akkor a szinekben.Imadom es mindig is imadtam a pirosat es a rozsaszint.Van boven beloluk :D

8 hos baba anyukaja

2009. okt. 24. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nem jellemző, mert a kislányomat igyekszem nőcisem öltöztetni (13 hós), én viszont inkább sportosan öltözöm. Rá zömmel pirosat, fehéret, rózsaszínt, lilát adok, kevés zöldet, sárgát... én viszont inkább földszíneket hordok, meg feketét, szürkét - és szoknyát szinte soha :)

Az apjával viszont elég gyakran össze szoktunk öltözni merő véletlenségből.

2009. okt. 24. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Hasonlóan öltöztetek én is, mint az utolsó válaszoló.

Szeretek sportosan, kénylemesen öltözni. Szinte soha nem húzok magamra rózsaszínt. (Az egyik barátnőm nem is mert a picinek rózsaszín dolgokat hozni ajándékba, mert tudta, hogy nem nagyon vagyok oda ezért a színért. - ...magamon...)

A kislányomon általában mindig van valami lányos szín: általában rózsaszín. :)


2 és fél hónapos kislány anyukája

2009. okt. 26. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Még nem igazán, de ha nagyobb lesz, tervezem, hogy legyenek hasonló ruháink. Persze nem akarok túlzásokba esni. Egyszer láttam egy Éva magazinban egy ilyen fotósorozatot és nagyon tetszett.
2009. okt. 26. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
73%
Legtöbbször igen! Arra is ügyelek, hogy itthon is összhangban legyen a kisfiú minden ruhája egymással, illetve az enyémekkel. Nagyon szeretem a divatos, vagány ruhácskákat neki, a csinos, nőies ruhákat pedig nekem, így megszállottan vásárolgatok mindkettőnknek:)!
2009. okt. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem, eszembe sem jutott még.
2009. okt. 26. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mi biztos nem, mert én ősz típus vagyok őszi színekkel, lányomnak meg majd mindene rózsaszín...
2009. okt. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!