Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A Milupa Milumil HA Start...

A Milupa Milumil HA Start Optima tápszer után mi a következő amit vegyek, ha 6 hónapos lesz a babám?

Figyelt kérdés
Receptre kell majd vásárolnom?
2009. okt. 23. 22:14
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!


A startot is recire vetted? Mert a HA tápszereket recire írja a doki. Úgy olcsóbb is, de nálunk pl. muszáj volt a HA tápszer.

A start után a HA 1 következett, majd a HA 2. Szintén recire. Bár én még csak úgy sehol nem láttam HA milupát, se tescóban, se máshol. A patikában is azt mondták, hogy a HA tápszert csak recire adják ki.

De a dokinőt, vagy védőnőt kérdezd meg!!!

2009. okt. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Milupa HA-s tápszert (nem a legelsőt, amit írtál) már lehet venni recept nélkül is a patikában. Legalábbis nekem sikerült. Én így veszek HA2-őt jó ideje, mert nem mindig van kedvem elmenni iratni.
2009. okt. 23. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!