Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hónapos babám miért kel fel...

6 hónapos babám miért kel fel újra 1-2x enni éjszaka?

Figyelt kérdés

6 hónapos babám eddig átaludta az éjszakát általában, és reggel 6-7 között kelt, miért kel fel újra 1-2x enni ilyenkor 180ml tejet eszik éjszaka, pedig vacsira 200-240 ml körül eszik. Valamint van hogy már 4:30-kor fent van és nem alszik vissza.

Este 18:45-kor már alszik, nem lehet később kihúzni, mert már össze esik a fáradtságtól, pedig előtte 5 körül kel fel. Nappal fél órákat alszik.


2009. okt. 23. 19:01
 1/5 anonim ***** válasza:
nő az étvágya, nekünk is így volt, ez akkor lett jobb, amikor este már elkezdtük hozzátáplálni és jól be tudott vacsorázni.
2009. okt. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az én babám 1.-én lesz 7 hónapos, nálunk is ez van, 1 hónapos kora óta átaludta az éjszakát, most meg 3 hete felkel 1-2szer.Én már vacsorára rendes kaját adok neki, szóval jól bevacsizik. Én a fogára gyanakszok, lehet, hogy most jön neki és azért kel fel.
2009. okt. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2-án lesz 7 hónapos a lányom. 6 hetes korától végigaludta az éjszakát, most kb 3 hete van, hogy 2x is felkel. Persze olyan is van, hogy végig alszik. Kiszámíthatatlan. Úgy látszik nem vagyunk egyedül, jó tudni, hogy sokan "küzdünk" ezzel a problémával.
2009. okt. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az én Lányom 6 és fél hós,3 hete van ilyen gondunk,előtte 6 hetes korától teljesen végigaludta az éjszakát. 8 körül fektetem,de néha muszáj előbb,mert ha nagyon fáradt,már nem tudom lekötni semmivel,csak nyafog,de Ő jól vacsorázik fekvés előtt 1 órával,és alvás előtt még leküld 150 ml tápszert is. Nappal alig alszik,pedig előtte jó alvó volt,fogalmam sincs,mitől lehet ez.
2009. okt. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! 5,5 hónaposak vagyunk, és 3 hete mi is újra sokszor kelünk. sajnos mi nem csak 1-2x, van, hogy 6-7x, de volt, hogy vissza sem tudom tenni kicsim az ágyába :( Sok minden zavarhatja: frontok (hisz kb akkor változott meg az idő is ilyen hirtelen), fogacskák (bár babámnak még csak a zínye vastagodik). Ráadásul most már csak 3x alszik napközben, míg eddig 4x. Lehet ez is bezavar. Vhol olvastam, hogy fél éves kor körül előfordulhatnak a babáknál alvászavarok.
2009. okt. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!