Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor tanulja meg, hogyan...

Mikor tanulja meg, hogyan kell lecsücsülni?

Figyelt kérdés

8 hónapos kislányom tegnap óta feláll mindenhol. Ez részben jó, de részben nagyon nem jó. Alig tudok tőle valamit csinálni, mindig le kell szednem valahonnan, különben vagy addig sír, amíg oda nem megyek, vagy pedig elesik szegénykém.

Mikor tanulja meg hogyan kell a popóra leülni? Vagy tudok neki segíteni valahogyan ebben. Még stabilan ülni sem tud. :(


2009. okt. 23. 17:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Segítened kell neki megtanulni ezt. Mi így csináltuk: kapaszkodva felállt, majd próbált lehajolni (pl. járóka rácsába kapaszkodva). Ha elérte a kezével a földet, akkor lehuppant a popsijára (nem tudom értelmesebben leírni, bocsi). Csak segíteni kellett neki abban is, hogy csúsztassa lefelé a kezét is, ahogy hajol. Vagy próbálhatod segíteni, hogy hajlítsa be a térdét, és úgy csüccs :-) pár nap alatt megtanulja majd, türelem :-)
2009. okt. 23. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

a gyogytornasz szerint ketfelekeppen tanul meg ulni a baba, ha nem ultetik, negykezlabrol, meg allasbol


az en babam kb egy honapja all, az esetek 80%ban leul,a maradek 20ban tul magasra kapaszkodik, ezert nem tudja letenni a kezet, ezert esik ketsegbe :D

nezd meg milyen magasra kapaszkodik a masik kezevel, le tudja e tenni a foldre az egyik kezet, hogy a masikkal meg nem engedi el amit fog


ja, 6,5 hosan allt fel, most 7,5 hos, de meg mindig nem rakom sportkocsiba, mert nem ugy ul. alig varom, mert a fektetosbol meg nem tud kinezni, es uvolt, hogy cipeljem, vagy ami rosszabb, hogy probal felulni, es akkor behuzza a nyakat, meg gorbul :(

2009. okt. 24. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
59%
Ne izgulj,meg fogja tanulni,eddig mindenki megtanulta!Bocsi,ez hülye vicc volt, de komolyan: én is feltettem ezt a kérdést múlthéten,erre vasárnapra megtanulta.Egy picit mindig segítettünk neki,mert rettenetesen sírt!Aztán egyik pillanatról a másikra visszaült.Oldalt leteszi a kezét,és lassan lehuppan!Kitartás!
2009. okt. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
én egyszerűen sétálunk sétálunk című ergendi számot és mire megtanulta és megértette a jelentését le is tudott űlni
2009. okt. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

én is a sétálunk sétálunk- al tanítottam meg. Ahogy állt és fogta a kezem csak nézett és amikor a csüccs részhez értünk elkezdtem lefelé engedni. Hamar és nagyon ügyesen megtanulta.

De ha csak tegnap állt fel, még ne várd el hogy holnapra tudni fogja. Ehhez sok türelem és kitartás kell.

Ha pedig már felállt akkor hamarosan ülni is fog rendesen.

2009. okt. 26. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm mindenki értékes válaszát!

Jó babázást Nektek!

2009. okt. 27. 17:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!