Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 hónapos babámnál kb 1...

4 hónapos babámnál kb 1 hónapja iszonyat rosszul alszik, ötletek, hogy miért?

Figyelt kérdés
kb 3 hónapos korig teljesen jól aludt, 8kor elaludt és csak hajnalban kelt fel. Viszont egyszer csak elkezdett óránként felkelni (néha kibír 2 órát, de az nagyon ritka). Hasával minden oké, fogzáshoz pici. Magától nem tud vissza aludni, és én meg már kezdek nagyon kilenni, mert van hogy még sűrűbben kel. Napközben is csak egyszer alszik el olyan fél órára. Ettől függetlenül a kedve nagyon jó, vigyorog egész nap. Ötletek, hogy ez miért lehet?????
2009. okt. 23. 15:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Az én lányomnál 3,5hónapos korában indult meg a fogzás, de nem kelt ennyiszer mint amit te írsz. Nekem sokat segített a kismamablog oldal. Csak olvasgattam és két hét alatt sikerült "rendbetenni" az alvási gondokat, éjjeli és nappalit egyaránt. Nézd meg ha gondolod.
2009. okt. 23. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem pici a fogzáshoz, az én fiam 3,5 hónapos és neki már indult a pici fogacskája, kül. ő is sokszor kel éjelente és nappal is csak 10 perceket alszik, igaz nem egyszer hanem 4-5 alkalommal.
2009. okt. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!