Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8,5 hos kisfiam 5x eszik egy...

8,5 hos kisfiam 5x eszik egy nap, eleg neki?

Figyelt kérdés
Reggeli tapszer, tizorai gyumolcs, ebed fozelek hussal vagy ilyesmi, uzsonna 16.00 korul maradek fozelek vagy rizses gyumolcs vagy babapiskotas akarmi....mindig mas, es vacsora tapszer. Uy vettem eszre,h a vacsorat mar alaig varja, mintha ehes lenne. Este fel 8-8 korul van a vacsi. Szerintetek adjak meg neki uzsonna utan ugy 6 korul vmit?
2009. okt. 23. 15:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Enyém 10 hónapos, ugyanígy eszik mint a Tiéd. Én szoktam adni az enyémnek egy krémtúrót fél 7 körül vagy egy túró rudi belsejét, vagy csipegetünk egy kis vajas kalácsot, vagy szoktam még olyat, hogy 2-3 kanál tejpépet megcsinálok, és reszelek bele gyümölcsöt.
2009. okt. 23. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kislányom 9 hós. Reggel táp,11-12körül főzelék,14körül táp -lefekvés előtt-,16uzsi-gyümi,18-19 körül pép,vagy főzelék. Lefekvés előtt megint tápszer,olyan 20és 20:30körül.

Igen szerintem a vacsora lehetne több neki talán. Mondjuk olyan fél 7körül egy kis pép,vagy főzelék,és az ágybamenés előtt a tápszer.

Jó étvágyat! ;)

2009. okt. 23. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az én 8 hós lányom is így eszik. Ő is várja az esti evést, de ő azért, mert nappal nagyon kifárad (bár 2× alszik még egy nap) és tudja, hogy vacsi után fekvés és alvás.
2009. okt. 23. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!