Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet adni a 6 hetes babának...

Lehet adni a 6 hetes babának teát? Hibiszkusz és csipkebogyó ízesítésűt? Nem gond ha cukorral van ízesítve?

Figyelt kérdés
2009. okt. 23. 15:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Én nem adnék, a cukor miatt sem, és a koffein miatt sem. Inkább alma levét facsarj(akár sima citromfacsaróval), vagy kapni granulátumos babateát, ahhoz nem kell cukor, és tuti nincs benne koffein.
2009. okt. 23. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
0%
Nem szoptatod? Mert akkor féléves koráig még egy korty víz sem kell. Ha tápszerezed, akkor adhatsz neki, de én nem cukroznám, máshogy ízesíteném.
2009. okt. 23. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. De ebbe nincs koffein mivel csipkebogyó és eper ízesítésű. És ha édeskét rakok a teába az sem jó?de igen szopiztatom. Csak ma adtam neki először akartam hogy lemúljon a csuklása.
2009. okt. 23. 15:24
 4/14 anonim ***** válasza:
A cukor fölösleges még ekkora babának és még a hasát is megfoghatja. Ha itatni szeretnéd, legjobb a felforralt, lehűtött sima víz. Ha anyatejes, akkor meg nem is kell külön itatni, a tej oltja a szomját is. Ha mindenképpen a tea mellett döntesz, inkább babateát adj, minden ízesítés nélkül, a babák így is szeretik az ízét, hiszen sokkal kifinomultabb az ízérzékelésük, mint nekünk ( a miénket a sok fűszer már gyengítette).
2009. okt. 23. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
inkább a cukor, mint édeske. az édesítőszerek egyáltalán nen egészségesek. nem kell agyoncukrozni, csak épp hogy a kesernyés ízt elvegye. a tejben is van cukor, így nem lesz tőle semmi baja.
2009. okt. 23. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
A csuklás természetes dolog, a babákat általában nem zavarja, (az enyémek még el is tudtak aludni közben)csak a felnőtteket. Gondolj bele, már a pocakodban is csuklott, ott se tudtál semmit adni neki ellene :))) Édeskét nem szabad kisgyereknek, csecsemőnek adni (semmiféle mesterséges édesítőszert!)
2009. okt. 23. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Ja! Nem lesz kesernyés az íze, ha csak gyenge teát csinálsz. Kisbabának nem szabad erősre csinálni.
2009. okt. 23. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Van csecsemőtea, inkább azzal próbálkozz. A rendes teával még várnék a helyedben. Amúgy minden tea tartalmaz teint ami élénkítő hatású, nem sak a sima tea(fekete,zöld,pickwick és társai) A csuklás ennyi idős babánál normális, naponta többször és sokáig is tarthat, nem kell vele csinálni semmit. A rekeszizom ugrálását folyadékkal nem lehet megállítani. A babák csuklása csak az anyukát szokta zavarni :o)
2009. okt. 23. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Okés rendben köszönök minden választ és hasznos tanácsot.

Szép napot nektek. Mennyi idős a babátok?

2009. okt. 23. 15:30
 10/14 anonim ***** válasza:
sima babavizet adj neki nyugodtan, vagy egy kis kamillateát és nyugodtan adhatsz neki attól még hogy szopizik, főleg ha melege van vagy tényleg csuklik semmi baja nem lesz. Az én babaám születésétől fogva kap és még most is cicifüggő, tudja hogy van a cici és van a cumisüveg amiből csak inni kap . most 7,5 hós
2009. okt. 23. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!