Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 11 hónapos tejérzékeny babátok...

11 hónapos tejérzékeny babátok miket eszik?

Figyelt kérdés
2009. okt. 23. 13:00
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia! Az én kislányom 14 hónapos, ö nemcsak tejcukor, de tejfehérje érzékeny is.

kb igy néz ki egy napi étkezése:

Reggeli: Vajas zsemle (delma light margarint tudod neki adni) vagy gabonapép (dm-es, szintén adható)

Tizorai: Banán vagy alma

Ebéd: mikor mit készitek. Mindig ugy csinálom, hogy ö is ehessen belöle: pl. fözrelékeket rántással. Ma épp sült húst csináltam krumplipürével. Nagyon izlett neki. A krumplipürébe csak margarint tettem és vizzel higitottam. Nagyon finom lett igy is.

Uzsonna: Lekváros kenyér, vagy almakompot (ma is ezt fogja enni), ha sokat evett ebédre és nem éhes nagyon, akkor pár szem babakeksz és gyümölcs

Vacsora: Soya-ital (olyan mint a tej, csak szójábol, a kislányom nagyon szereti), gobonapép, vagy tojásrántotta, vagy szójatejből készült puding, vagy épp amit mi eszünk apával.

a kislányom 10hónapos kora óta tejérzékeny, mostmár egész jol hozzászoktunk, az elején az volt furcsa, hogy még a párizsit sem kaphatta, mert abba is van tejfehérje ésrosszul volt töle.

Remélem tudtam segiteni és kinövitek hamar.

2009. okt. 23. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!