Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 hónapos kisfiam még mindig...

4 hónapos kisfiam még mindig többször felébred éjszakánként, hajnal egytől kétóránként és eszik is. ötletek a továbbalvásához vagy legalább az egyszeri ébredéséhez?

Figyelt kérdés
már teljesen ki vagyok borulva, nem tudom magam kipihenni rendesen. anyatejes, de az utolsó kajcsija, amit 9.30kor kap, az már tápszer, elég bőségesen.
2009. okt. 23. 12:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia. Hááát, ha ilyen típusu a kisfiad, akkor csak türelem, azt tudom mondani. Az enyém is ilyen volt, 10 hónapos koráig egyetlen átaludt éjszakánk sem volt, éjjelente is 3-6-szor ébredt (nem evett, de akkor is felébredt). Most 11 hónapos, már látom az alagút végét, kezd néha 8-9 órákat aludni ébredés nélkül. De még mindig kevés, mert kb. 4-5 naponta "produkálja" ezt. :)
2009. okt. 23. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Babádnak most ilyen igénye van, anyuka persze kész van !!

Én is szopiztatok éjszaka, nekem 7 hónapos a babám és szint úgy kész vagyok! Én nam vagyok híve a sírni hagyni módszernek, de nálam javúlt a helyzet, amikor du. 5,7,9 órakor szopiztatam és így éjszakára több táplálék volt a bendőjében.Biztos fog változni, amikor majd mellé táplálsz, mondjuk este 7 körül valami babypapit.Mi már ettük a 4 hónapos kortól adható kajákat. Lehet a fogacskája is ( Viburcol kúp/ chaomilla vulgaris golyók )Kitartást neked!!

2009. okt. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem 4 és fél hónapos a kisfiam, csak anyatejes. Ő olyan 3 hós kora után kezdte el, hogy 2x - 3x is ébredt és szopizott éjszakánként. Amit én kipróbáltam és bevált, az a Sinlac rizspép, ettől simán végigalussza az éjszakát. Próbáld meg, hogy fürdés előtt adsz neki egy adag Sinlacot ( receptre kb. 1300 Ft egy dobozzal ), fürdés után pedig kapja a megszokott tápszert. Egyébként én nem minden nap adom neki, csak akkor ha már nagyon kimerült vagyok és szeretnék éjszaka többet aludni.
2009. okt. 23. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!