Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elocomot kentek a babanyakára?...

Elocomot kentek a babanyakára? Toka alá? Olyan piros neki ott is.

Figyelt kérdés
Elocomhoz kevertek még valamit a gyógyszertárba,ekcémára.3hós baba.
2009. okt. 23. 09:16
 1/3 anonim ***** válasza:

Óóó, az Elocom nagyon erős. Nem is szabad mindennap, ill. hosszú ideig használni. Arcra kifejezetten nem ajánlott.

Az orvos, aki felírta, nem tájékoztatott rendesen? Keress rá a neten, olvasgass róla.

Hosszú távú mellékhatásai lehetnek, mivel szteroidos kenőcs, vigyázni kell vele. Ha nagyon nem segít más, akkor lehet picit kenni oda is, de manapság már vannak nem szteroidos, de hasonló hatású kenőcsök, nem értem, miért nem olyat írtak fel ilyen picinek?!

A mi orvosunk biztos nem javasolná nyakra az Elocomot. (Évek óta kezeli a gyerkőcöt ekcémára)

2009. okt. 23. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a segitséget.
2009. okt. 23. 10:18
 3/3 anonim ***** válasza:
szia!nem lehet h csak fürdésnél nem törölted meg neki eléggé vagy esetleg beizzadt és attól pirosodott be? az elocom tényleg nagyon erős, nekem terhesen nem is ajánlották(én is ekcémás vagyok). próbáld meg az aloe first-öt vagy a sudocremet.
2009. okt. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!