Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem akar elaludni 15...

Miért nem akar elaludni 15 hónapos fiam?

Figyelt kérdés
15 hónapos fiam már jó ideje önállóan elaludt, csak bevittem a szobába, letettem, és egy kis idő múlva aludt is. Már két napja viszont keservesen sír, ha este beviszem, de semmi baja nincs, ha bemegyek hozzá minden oké, ha kijövök, sír. Mi lehet a baj? Mit tegyek?
2009. okt. 22. 21:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Sok minden lehet ebben a korban. Fogzás, frontok, szeparációs félelem... Ebben a korban az is közre játszik. Napközben mennyire tudsz tőle "szabadulni"? Szeparációs félelem alatt éjjel rosszabbul alszanak.
2009. okt. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
szuperul eljátszik magában is napközben, kiegyensúlyozott, mosolygós baba. Lehet ez hiszti, mert nem akar aludni menni (mert tényleg nem akar, mikor viszem, bújik az apjához és tiltakozik).
2009. okt. 22. 21:21
 3/4 anonim ***** válasza:

1 éves nekem is szokta csinálni

ha látom rajta hogy még nem álmos kiveszem a kiságyból ill. gondolkozok hány órát és mikor aludt délután.

De lehet hogy téged akar azt sajna én nem engedem mert ha nem egyedül alszik el akor éjszaka keresni fog minket.Szoval ha álmos csitigatom és ki-be megyek a szóbába mindent ért csak akaratos ,egyedül kell laludni.

2009. okt. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
egyetértek, utolsó válaszoló, szerencsére azóta elaludt egyedül. De én sem akarok visszatérni ahhoz, hogy bent legyek mellette, mikor elalszik, mert az visszalépés lenne. Remélem, hamarosan visszaállunk a normálisra.
2009. okt. 22. 21:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!