Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Etessek éjjel vagy ne?

Etessek éjjel vagy ne?

Figyelt kérdés
4 hónapos elmúlt a kislányom és éjjel még kelünk enni. Általában egyszer, de van, hogy kétszer. Sokan azt mondják a környezetemben, hogy ne etessem éjjel, hanem adjak neki vizet vagy teát. Napközbe kénytelen vagyok tápszerrel pótolni, de éjjel elég neki a cici.
2009. okt. 22. 16:32
 1/9 anonim ***** válasza:
48%
Ha ketszer kel enni ejjel, akkor nem eleg neki a cici.En az esti etetesnel potolnam tapszerrel. Ez nalunk is igy volt (igaz, 6 honapos korban), de az elso alkalommal, hogy kapott tapszert is este, ataludta az ejszakat.
2009. okt. 22. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
egyet értek az előző anyukával.amúgy meg a babád jelzi ha szüksége van még ételre ha igen adj neki.
2009. okt. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ha kell neki akkor persze.

A lányom 14 hónapos koráig cicizett éjjel.

2009. okt. 22. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Este csak tápszert kap, mert már nagyon régóta nem elég neki a tejem. Éjjel nem szoktam neki pótolni, akkor csak cicre teszem.
2009. okt. 22. 18:43
 5/9 anonim ***** válasza:
Szoptasd éjjel, ne kínozd a manócskát.
2009. okt. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is szoptasd.
2009. okt. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Egyértelmű, hogy szoptatni kell!
2009. okt. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

szoptasd mig lehet és ahogy te szeretnéd.

én 4 hónaposan még szoptattam igaz nem dölt a tej, este sürüpépet sinlacot adtam cumis üvegböl és azóta átaludta az éjszakát mert az laktató

főzelékes cumit még forro tüvel kínyulitottam

2009. okt. 22. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2009. okt. 22. 21:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!