Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Sokan használtok cumit akik...

Sokan használtok cumit akik szoptattok?

Figyelt kérdés
És mikortól.
2009. okt. 22. 15:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Mindkét gyereknél kezdetektől.

Fiam 21 hónapig szopott, lányom 7,5 hónapos és aktívan cicizik még éjjel is.

Egyáltalán nem zavart be.

2009. okt. 22. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Már az elejétől fogva. Cumi nélkül már megőrültünk volna mi is és a baba is... már 8 hónapos, nem szopik, de még cumizik. Szerintem igenis remek találmány!
2009. okt. 22. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Az első fiamnál szerettem volna már az elejétől, de kb. 6 hónaposan jöttünk rá (mi h.szülők), hogy neki csak a hagyományos cseresznye formájú cumi kell csak. Abból is a legnagyobb. Addig küzdöttem, hogy a fogszabályozósat használja, persze nem kellett neki.

Most a másodiknál(7 hetes) is szeretném, de ő minden fajtát kiköpdös. Neki csak az enyém kell.....

Szerintem kifejezetten jó dolog.

2009. okt. 22. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Jaj de jó....a fiamnál csak 2 hónaposan kezdtük,de a kicsinél a nagy miatt muszály vagyok már most(8 napos)használni,mert sokszor felkelti a kiabálással.Köszönöm.
2009. okt. 22. 15:55
 5/13 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok ismét: még annyi, hogy nagyon könnyen le is szokott róla.
2009. okt. 22. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Kezdetektől fogva használjuk mi is. Nem zavart be egyáltalán. Sokan ellenzik, de én jó dolognak tartom.
2009. okt. 22. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Bár eddig mindenki pozitívat mondott azért én is megerősítem:) 14 hós fiam kezdettől fogva cumizik, és még mindig szopizik:)
2009. okt. 22. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Első pillanattól, és nagyon hasznos. Nem zavart be nálunk se.
2009. okt. 22. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
én már a kórházba a szájába dugtam, mot 3 hetes
2009. okt. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
4 hetes volt, amikor eloszor adtam neki cumit. Most 6,5 honapos es ha meglatja a cicit ropul a cumi.
2009. okt. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!