Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem akarnak elaludni a...

Miért nem akarnak elaludni a babák?

Figyelt kérdés
3 hónapos a kisfiam, eddig nagyon ügyesen elaludt magától, betettük a kiságyba, és kész. 1-2 hete azonban ha már rakom be a kiságyba elkezd sírni, és nem akar ott maradni se, elaludni se. Kiveszem, átteszem a nagyágyra, megnyugszik, és egy perc múlva már alszik is. Olyan mintha nem akarna aludni. Tudja, hogy a kiságyban alvás van, és azt nem akarja. Persze álmos nagyon, de küzd az elalvással. És ha nem mindenáron a kiságyba teszem, akkor simán elalszik.
2009. okt. 22. 14:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem akkor inkább ne tedd kiságyba! Az én kisfiam is kb. fél éves koráig nagyágyban aludt. Egy 3 hónapos gyerek még nem tud leesni, nem mozgolódik annyit.
2009. okt. 22. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a sírásával most már azt akarja mondani, hogy 'Vigyél a nagyágyra!' :-)
2009. okt. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Es hova fogod vinni, amikor majd a nagyagyon is sirni kezd? A babak okosak, es bizony egy 3 honapos mar kezdi puhatolni, hogy meddig mehet el. En bizony nem adnam fel a sajat agyaban valo altatast, ha eddig is megfelelt neki.
2009. okt. 22. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Hát éppen ez az. Hogy nem a kisággyal van a gond, hanem azzal hogy aludni kell, és ezt már összerakta a kis fejében, hogy ha kiságy, akkor alvás. Ha mostantól minden nap a nagyágyra tenném, akkor is egy idő után rájönne, hogy aludni kell, és ha aludni nem akar, akkor ott sem fog majd akarni.
2009. okt. 22. 20:16
 5/7 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Nálunk is kb. ez a helyzet. Én 2 napja nem tudom a kiságyban elaltatni, mert ahogy elaltatva beteszem az ágyikójába, már ki is nyitotta a szemét és amint észreveszi hol van már ordít is. Sehogy sem lehet megnyugtatni. Ő most is a babakocsiban alszik. A kocsiban kb. 15 perc alatt elalszik 9-ig. Éjszakai szopi után már jó neki a kiságya is. De amúgy 11, éjfélig is fent van, nagyon fáradt és szabályosan hisztizik.

2,5 hónapos Karcsi baba anyukája

2009. okt. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

15:28-as vagyok. Hat ez az! Pont ezert kerdeztem (remelem nem bantasnak vetted...) Azert kerdeztem igy,mert mi mar tulvagyunk ezen :o)

Nagyon kovetkezetesnek kell lenned. Lesz par konnycsepp, de ha rajon, hogy Anya nagyobb es hatarozottabb, akkor mar konnyebb lesz. Kitartast kivanok neked.

2009. okt. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! Kedves utolsó: nem, nem vettem bántásnak, neked is köszi, próbálkozunk.
2009. okt. 23. 21:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!