Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen bébitaxit vegyek?

Milyen bébitaxit vegyek?

Figyelt kérdés
Olyat szeretnék ami 15000ft alatt van,mégsem gagyi.Ajánljatok olyat ami bevált nektek.Köszönöm.
2009. okt. 22. 11:36
 1/7 anonim ***** válasza:
52%
A barátnőmnél nagyon supit láttam. A taxi elején egy kb 30cm-es átmérőjű pörgő, forgó, villogó kerék van. Sajna nem tudom hol vásárolták, de talán a neten utána tudsz nézni. Jó vásárlást!
2009. okt. 22. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
52%
Szia, mi a Smoby márkájú micimackósat vettünk. Szerintem nagyon szupi, és kb 15 ezer volt.
2009. okt. 25. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
52%

Szia!

Én most vettem karácsonyra egy ilyet:

[link]

akkor lesz a kislányom 10 hós, még nem érkezett meg a termék, de remélem tetszeni fog neki.


Ugyan ennek az eladónak van egy fiúsban is:

[link]

2009. okt. 25. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
34%

Ha nem akarsz gagyit, akkor ezt ajánlom:

[link]


eredeti BMW kisautó, igaz több, mint 15 e, de baromi jó.

Azért ezt vettem az 1 szülinapjára a fiamnak (nyáron), mert a kereke gumi, és hang nélkül közlekedik a konyhában, parkettán, nem sért fel semmit.

Annó a másik fiamnak sajna nem ilyen volt.:)


JA, és apa is BMW mániás...:D

2009. okt. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
53%

Semmilyet!!!!!!

Nagyon elismert ortopéd főorvos mondta nekem, hogy vannak esetek, amikor visszaveti a gyermek mozgásfejlődését. De ez a véleménye a háziorvosunknak is, és annak a gyógytornásznak is, akihez hordtam a gyerekemet megkésett mozgásfejlődés miatt.

2009. okt. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
69%
Ja várjál!!!!! (utolsó vagyok) Vissza az egész! Most nézem, hogy nem bébikompot írtál, hanem bébitaxit!!! Bocs összetévesztettem!!! A bébitaxival nincs gond!:)))) Már elkezdődtek a karácsonyi akciók az áruházakban. Biztos sokféle közül lehet válogatni.
2009. okt. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
52%

Hát én nem tudom, kb. 1 évig használja, ezért nem vettem neki drágát. Az Auchanban vettük még a nyár elején. Ha jól emlékszem, 5 ezer Ft volt. Multifunkciós, mert van rajta mindenféle készségfejlesztő tekerentyű. Micimackós.

Ez sem karcolja a parkettát. Plusz járás segítő is, mert tudja tolni a baba.

2009. okt. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!