Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Árthat a babának, ha habtapit...

Árthat a babának, ha habtapit rágcsál?

Figyelt kérdés
Elveszem tőle, adok neki más rágókát, de neki csak a habtapi kell. Tudjátok, ez a puzzle szerű, amit lerakunk a földre hogy azon fetrengjen. :)
2009. okt. 22. 11:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Nagyon vigyázz vele, én ezrét nem engedtem a lakásba a habtapit. Gondolom még nincs foga, de hidd el, az ínyével is kit tud harapni belőle egy darabot, meg is fulladhat. Inkább játsziszőnyegre, vagy plédre tedd le.
2009. okt. 22. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
a játszószőnyeg az kicsi, marad a pléd. azt hittem, ezekből nem jönnek még ki darabok, és nagy kockák, csak itthon láttam, hogy ezek apró darabokra esnek szét. és hát persze pont ez kéne neki.
2009. okt. 22. 11:25
 3/7 anonim ***** válasza:
alapvetően vigyázni kell az ilyenekkel, az én lányom is előszertettel ette (volna) ezeket, de én is elvettem és kidobtam a habipatit. A doktornőnk amúgy azt mondta, hogy ha lenyeli, akkor emésztés nélkül távozni is fog belőle, de ha ezt csinálja a lányom, akkor nagyon figyeljek oda rá, mert ezek szerint ő amolyan lenyelős-kóstolgató típus. Fürdőszivacs, kis labdák, bármi ami puha csak felügyelet mellett!
2009. okt. 22. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
biztos ami biztos, felszedtem az egész cuccot. majd később.
2009. okt. 22. 13:50
 5/7 anonim ***** válasza:
Mi hátulról széles ragasztószalaggal leragasztottuk az egészet.
2009. okt. 22. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
na, ez is egy megoldás, hétvégén úgyis több időm lesz, majd meglátom mit tehetek. köszi szépen!! :)
2009. okt. 22. 15:14
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi úgy csináltuk, amikor már elég izgága volt a pici,h. a földre (padlószőnyegre) leterítettünk egy takarót és azon nagyon jól elvolt a játékaival. Kapott egy saját huzatot (micimackósat) és az az ő takarója. :)
2009. okt. 22. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!