Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Megváltozik még a babám...

Megváltozik még a babám szemeszine?

Figyelt kérdés
természetesen nekünk is szürkés kék volt mint minden csecsemönek de ahogy telt mult at idö csak világosodott és most rikito világos tengerkék a szeme,örökölhette nagyszülöktöl?mert az enyém zöldes barna az apukájáé pedig gesztenyebarna!amugy 8,és fél hos!
2009. okt. 22. 09:15
 1/4 anonim ***** válasza:

szerintem megmarad. nekünk is világosodott születés óta, most 7 hónapos.

nálunk ugyanez a helyzet, kék szeme lett a babának.

az enyém csokibarna, páromé mocsárzöld. :) genetikailag bőven volt rá esély, anyám is, a nagyszüleim is, az ő apja is kék szemű. örülünk. bár elvileg még változhat, szerintem nem nagyon fog már. barna biztos nem lesz belőle! :)

2009. okt. 22. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
persze hogy örökölhette nagyszülőtől! Amúgy a végleges szemszín 1 éves korára alakul ki.
2009. okt. 22. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen,bizom benne hogy megmarad ez a szin mert a nagypapámnak volt ilyen kék a szeme aki sajnos 2 honapja elment!viszont aposomé is kék!na mindegy az egészség a legfontosabb!mindenkinek szép napot kivánok!
2009. okt. 22. 09:28
 4/4 anonim ***** válasza:
Gyönyörű lehet! :) Az én fiamnak is szép kék szeme van, én remélem ilyen marad :)
2009. okt. 22. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!