Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Családos anyukák! Ti kaptatok...

Családos anyukák! Ti kaptatok már ilyen levelet? (lent idázem) Mi ez? Lehet tudni róla valamit?

Figyelt kérdés

Élelmiszert 90%-os kedvezménnyel?

Rezsi 10%-os áron? Érdekel?


Elnézést, hogy levelemmel zavarlak, de nemrég értesültem egy lehetőségről, aminek ha csak a fele igaz, már akkor is jól hangzik. :)

Nincs vesztenivalód, próbáld ki!

Kenyér 3,60-ért!

Hogyan?

Regisztrálj ingyen!

Legyen jövedelmed abból, hogy mások is esznek kenyeret!

Majd vásárolj élelmiszert 90%-os kedvezménnyel!

Fizesd ki a rezsidet 10%-os áron!

Vegyél üzemanyagot kb. 30Ft-ért!

Használd a telefonodat percenként 2Ft-ért!

Most indulunk, egész Európa jön utánunk!

NE MARADJ KI!

Link:

XXX

További tájékoztatást később még küldök, ha érdekel a lehetőség.

Természetesen azt is le fogom írni, hogy ezeket az árakat hogyan lehet elérni!

Regisztráció itt:

Küldd tovább az ismerőseidnek is a regisztrációs linket – csak a fenti linket cseréld le a sajátodra!

Tedd ezt minél gyorsabban, mert NE feledd, a Te ismerőseidet más is ismeri! :)

Még egyszer elnézést, ha levelemmel zavartalak.


2009. okt. 22. 07:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy biztos, hogy ez csak átverés - ilyen nincs. Szerintem a legjobb, ha nagyon gyorsan elfelejted, mert a végén te fogsz ráfizeni - ez csak valamilyen "nagy üzlet", de nem neked, hanem akik inditották, hogy téged kárositsanak.
2009. okt. 22. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ennek az egésznek nagyon kamu szaga van!Ha valóban létezne ilyen lehetőség,már a félország igénybe vette volna!Elképzelhetetlen,hogy valaki fizesse a kedvezményeket.Miből?Szerintem valamilyen piramisjáték lehet mögötte! Kíváncsi vagyok,hogy valakinek van-e már tapasztalata!
2009. okt. 22. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Na, igen! Kenyér 3,60-ért...!!! Mint a 70-es, 80-as években... Én nem hiszek a csodákban, így szerintem ez csakis kamu lehet. Ha regisztrálsz, beléptél egy újabb piramisjátékba és csak nézhetsz. Én biztosan nem mennék bele ilyesmibe. :))))
2009. okt. 22. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy piramis játék! Naponta indul ilyen a neten, csak más-más termékcsoportot céloznak meg. Én már hányok ettől! Úton-útfélen ilyenbe botlik az ember és be akarják húzni! Csodálkoznak mikor csak kiröhögöm őket:-)
2009. okt. 22. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Már ne haragudj de te most hirdeted itt magadat???
2009. okt. 22. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem kedves utolsó, nem hirdetem magam, csak még soha nem hallottam ilyenről és érdeklődöm hogy más mit tud esetleg róla. Ma reggel kaptam ezt az emailt. Egyébként nekem is gyanús volt ezért voltam kíváncsi a véleményetekre. A többieknek köszönöm a választ.
2009. okt. 22. 11:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!