Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az előbb megláttam a fogait...

Az előbb megláttam a fogait az iny alatt, előfordulhat hogy reggelre áttöri, vagy ez annál sokkal tovább szokott tartani?

Figyelt kérdés
Kinek milyen sokáig jött a babájának az alső két foga?Érdekelnének az extrém gyors és az extrém lassú esetek is...
2009. okt. 21. 22:08
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem a miénk átlagos volt. Ha már ott dudorodnak, az jó jel. Azt figyeld, hogy mikor fehérlenek is már láthatóan az íny alatt. ha látsz egy kis repedés szerűt az ínyen, na akkor 1-2 nap és meglátod az előbukkanó fogacskát is:) Lehet, hogy egy nap és áttöri, lehet, hogy picit több, de már nincs sok szerintem.
2009. okt. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Első 2-nél 1 hét a többi fognál felrepedt az íny és volthogy egy hét de volt hogy 2-3 nap. Na ezt értelmesen leírtam :))))
2009. okt. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A lányomnál már 2,5 hónapja látni a repedést, fehéredik, dudorodik, de fog sehol. 6,5 hónapos.
2009. okt. 22. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Úúú.Akkor ez nem lesz meg egyik napról a másikra. :-((
2009. okt. 22. 10:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!