Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyit kéne ennie egy hat...

Mennyit kéne ennie egy hat napos babának?

Figyelt kérdés
Az enyém 30 akat,40 eket eszik egyszer esetleg 50gr-ot!Ha nem eszik többet,akkor be akarják fektetni a kórházba szondázás etetésre.Kérlek segítsetek!!!
2009. okt. 21. 14:43
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom miért nem akar enni a babád és hogy mi lehet a probléma de csak elég neki nem annyi ha nem kell neki több? Vagy nem? Nem hinném hogyha éhes lenne nem kérné az ennivalót. Remélem tudnak neked segíteni és megoldódik a problémád.


Üdv egy 15 hetes ikres kismami :(

2009. okt. 21. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, az én lányom is ennyiket evett és szépen fejlődött.Ha neki ennyi elég, nem sír akkor nem lehet baj.

De amúgy ha megnézel mondjuk egy tápszeres dobozt akkor az 1-2 hetes babához 90 ml-t ír.

2009. okt. 21. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Amikor hazajöttünk a kórházból, 50 ml-es adaggal kezdtünk. Szerintem ez nem kevés, ha az én több, mint 4 kg-os fiamnak elég volt.

Nem lehet,h. nagyon visszaesett a súlya? Mennyi a születési súlya és mennyi most?

2009. okt. 21. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az én babám is ennyit evett 1 hetes korában. Nem értem mi a gond. Most elég neki. Majd fokozatosan mindig többet fog kérni.
2009. okt. 21. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kedves válaszolók!Köszönök minden választ.A helyzet az,hogy a védőnő azt mondta,hogy minden etetéskor MEG KELL ENNIE! 50 gr-ot,az orvosunk szintén ezt sulykolja.Már teljesen kikészültünk amiért egyik alaklommal sem evett ennyit.Ráadásul azt mondta ma a dokinéni,hogy ha továbbra is ennyit fog ennyi,akkor el kell vinni szondáztatni.Hát gondolhatjátok mi volt ma!Amúgy 3050 g-mal született és 2900-cel jöttünk hétfőn haza.Remélem mindenkinek válaszoltam akérdésére.Köszönök mindent mégegyszer,sikeült egy kicsit megnyugodni. :-)
2009. okt. 21. 16:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!