Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy vészeljük át a következö...

Hogy vészeljük át a következö éjjelt? Nagyon náthás a 3 hónapos babám.

Figyelt kérdés
A mostani éjjelünk szörnyü volt.Óránként szivatom az orrát és mégsincs levegöje.Cebion cseppeket adok neki és tengeri sós oldat orrcseppet.az orrszivás már maga a pokol,nemcsak neki,nekem is.Mit tehetnék,hogy ne szenvedjen?Ma akkor ne is levegöztessem?
2009. okt. 21. 13:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta a védönő, és csináltam is hogy egy picit meg kell emelni a fejét alvásnál, igy könnyebb a légzés. Én egy vékony plédet hajtottam össze, és nekünk bevállt. Kitarás! Szerintem ha nem lázas, akkor szerintem kiviheted a levegöre.
2009. okt. 21. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nálunk a levegőn spontán kifolyt egy csomó váladék,amit a porszivó sem hozott ki!Öltöztesd fel ,meglátod hogy érzi magát.Ha lehet egy ideig az öledben ,függőlegesen legyen,és csak utána tedd a kocsiba,ha már könnyebben lélegzik.Az éjszakát mi kamillás-tengeri sós gőzöléssel vészeltük át (kiságy mellétettem a lábast,nem elérhető távolságra,és persze mellette voltam),letakartam a kiságyat is.Elég hamar kidugult az orra,és egyre tovább tudott aludni.Ja,a kiságy feje végi oldalát megemeltem kb.10cm(lexikonokkal)Kitartás!
2009. okt. 21. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ezeken kivul meg azt tudnam javasolni, hogy az agyanak a fej reszet emeld meg ugy 5cm-rel, illetve parologtass a szobaban, ahol alszik. Sajnos a vizes torolkozo a radiatoron erre nem eleg. Parasito keszulek, majdnem max-ra tekerve menjen egesz ejjel. Nalunk ez segit jelenleg. Ha hiszel a homes bogyokban, akkor Sambucus nigra 5CH pici vizben feloldva, kiskanallal be tudod adni neki. Elotte, utana fel oraig ne egyen vagy igyon. Jobbulast!
2009. okt. 21. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Létezik mellkasra kenhető krém. Én ezzel kentem nátha alatt lefekvés előtt a fiam mellkasát, és segített.
2009. okt. 21. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,kipróbálom.Bár a matrac most éjjel is megvolt emelve és a párásitó készülék is be volt kapcsolva.
2009. okt. 21. 14:07
 6/8 anonim ***** válasza:
A mellkasra kenheto krem hasznalati utasitasaban az van, hogy 3 eves kortol. A matrcicas pedig 2 eves kortol hasznalhato. En is kerdeztem, de a gyogyszeresz azt mondta, hogy a babaknak meg nagyon eros a menthol, ezert ajanljak mindenkeppen csak 2 eves kor felett. Elnezest az elozotol, de pont ma kerdeztem en is a patikaban, mert mi is nathaval kuzdunk.
2009. okt. 21. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

14:07-es vagyok.

Nekünk a dokinéni felírta, a patikus kikeverte. Kifejezetten ilyen piciknek való!!!!

6,5 hós babó anyukája

2009. okt. 21. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Jó éjjelünk volt,végigaludta a kicsim.Este megpároltam kamillás-sós vizzel,Nasivin orrcseppet és Nurofen szirupot adtam neki,megemeltem a matracot.Egész éjjel ment a párásitó készülék.
2009. okt. 22. 12:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!