Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az általam készített gyümölcs...

Az általam készített gyümölcs ill. zöldségpépeket meddig lehet felhasználni?

Figyelt kérdés
Még csak két hete eszik ilyeneket, még rutintalan vagyok!Ha pl. délelőtt megcsinálom, mert el kell mennünk itthonról, azt pár órával később odaadhatom neki? Attól, hogy pl. az alma megbarnul, még nem lesz semmi baja, ugye? A védőnőm szerint ez így rendben lenne, de a tapasztalatok érdekelnének. Köszi előre is!
2009. okt. 21. 13:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia. Én a gyümölcsöket mindíg frissen készítettem neki, hamar meghámoztam majd reszeltem vagy turmixoltam. A főzelékeket első nap ebéd előtt szoktam készíteni, ezek is gyorsan megvannak, és ha kihült hűtőbe teszem a következő napi adagot. Így legtöbbször kétnaponta főzök neki és nekünk is. Most 8 hónapos. Ha esetleg tudok szívesen segítek, írj nyugodtan.
2009. okt. 21. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Még másnap nyugodtan odaadhatod a babádnak, csak tedd hűtőbe. Ha barna, hát barna, legalább azt hiszi, ma más a menü :)
2009. okt. 21. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!!!
2009. okt. 22. 12:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!