Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szilvától lehet hasmenése a...

Szilvától lehet hasmenése a babámank? Ma kapott először egy fél szilvát, egy óra múlva tele lett a pelus híg kakival.

Figyelt kérdés
Vagy gyanakodjak a tegnap esti gluténtartalmú pépre? Reggelre volt egy kaki már, az rendes, szilárd volt.
2009. okt. 21. 12:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A szilva illetve szilvalekvár köztudottan hashajtó hatású. Azt nem írtad, mekkora a baba, mert fél szilva azért nem egy nagy mennyiség, pici babát azonban meghajthat.
2009. okt. 21. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Fél óra alatt elvileg nem jut el odáig, szóval az más lehetett. Próbálj egyszerre csak egy új kaját "tesztelni", úgy könnyebb megállapítani, mitől van... Az is lehet, hogy bekapott valami kis vírust, és független. Várj, és majd kiderül.
2009. okt. 21. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
8 hónapos. A gabonapépet már 3. napja kóstoltattam vele, így tegnap egy kiskanálnyi helyett, egy nagykanálnyit tettem a gyümölcshöz. A szilva teljesen új, először kapott egy felet.
2009. okt. 21. 13:03
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Babám 9hónapos és én multhéten adtam neki szilvát (milupa 100%)gyümölcsöt és rajta is gyorssan végig szaladt:)
2009. okt. 21. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2009. okt. 21. 16:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!