Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány fok van nálatok mostanába...

Hány fok van nálatok mostanában a lakásban?

Figyelt kérdés
Mennyi idős a babátok? Mibe öltöztetitek?
2009. okt. 21. 12:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Nálunk 22 fok van nappal, kisfiam 11,5 hónapos. Van rajta harisnya, zokni, hosszú ujjú body, mellény, vagy poló. Izzadós típus, és állandóan mozgásban van!

Éjjel 20 fok van, rövid ujjú body, plüss rugdalózó és takaró van rajta.

2009. okt. 21. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Na, ez jó kérdés!

A mi babánk 2 és fél hónapos. Kb.20-21 fok van a lakásban. (Éjszakára beteszünk a szobába egy termosztátos melegítőt, különben - szerintem - még hidegebb is lenne.)

Éjjel body-t adok rá meg rugdalózóz, azon még plussz 3 kistakaró.

Nappal body, egy hosszú ujjú felső, ha kell még egy pulcsi is, harisnya, kisnadrág, zokni.

2009. okt. 21. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
20 fok éjjel nappal, 21 hónapos "baba", kb. úgy öltöztetve, ahogy az első válaszoló írta.
2009. okt. 21. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Szia 24fok van a szobában és 22 a konyhában :)

8hós a babám és rövidújjú body + hosszú rugi van rajta :), a földön imád játszani,de ott kicsit hűvösebb van :)

2009. okt. 21. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

kb 22-23-24 fok lehet, tetőtéri lakás.

úgy öltözik a fiam, ahogy mi, 17 hónapos. zokni, melegítőgatya, body, v póló. én is és a párom is így vagyunk itthon.

2009. okt. 21. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
12:40es vagyok, talán azért nincs rajta több cucc, mert az egész lakás szőnyegezett.
2009. okt. 21. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Szia!


Nálunk 25-26 fok van, éjszaka vékony hosszú ujjú rugi és egy átmeneti hálózsák van rajta (mert a takarót lerúgja).

Napközben hosszúujjú body, harisnyanadrág, kötényruha, szandi.


1 éves kislány anyukája

2009. okt. 21. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat. Nálunk 25 fok körül van napközben (öntöttvas kandallóval fűtünk) éjjel 22 fok körül alszunk. 3 hósak vagyunk hosszú ujjú body+ rugi. Anyu szerint MEGFAGY a gyerek. Megnyugodtam, hogy nem.
2009. okt. 21. 12:50
 9/15 anonim ***** válasza:
25 fok van nálunk éjjel nappal(cserépkályha).7 hetes a fiam és csak egy hosszú ujjú bady zokni és kisgatya van rajta,vagy rövid ujjú bady hosszú ujjú rugival.amikor vastagabban öltöztettem akkor meg csak sírt mindig mert melege volt.
2009. okt. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Mi fával fűtünk, sajnos gyakorlatilag szabályozni nem lehet.:-( Nappal kb. 22 fok van, melegítő alső felső és egy hosszú ujjú body van rajta és puhatalpú cipő, mert mindenhol parketta van. amíg pici volt egy hosszú ujjú body és rugi volt rajta, néha zoknival. éjszaka 18 fok, hosszú ujjú body, rugi, meleg hálózsák.
2009. okt. 21. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!