Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy csináljam? Néha nagyon...

Hogy csináljam? Néha nagyon meg tud keverni!

Figyelt kérdés
Lányom 8hónapos, és mostanában össze-vissza vannak a napok a kaját illetően. Rendes esetben reggel fél7kor iszik tápszert,10kor tízórai utána alvás, 1kor ebéd, 3körül alvás, 5kor uzsonna és 8után vacsi majd alvás. Mostanában viszont bealszik 9körül, így 12felé adok neki ebédet,majd megint elalszik,és csak 4óra felé eszik és este 8kor. Ez így nem gond hogy kimaradnak kaják? Nem tudom hogyan oldjam meg.
2009. okt. 21. 11:14
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem baj! Az én lányom is 8 hónapos korában tért át az 5 kajálásról 4-re. Néha még ma is kér 5* enni, de ez változó. 9,5 hónapos. Én úgy gondolom, ha éhes, akkor úgyis kér enni, és van, hogy kevesebbet eszik, van hogy többet. Ezzel mi is így vagyunk, nem?! Szerintem állj át a napi 4*-i etetésre, ha közben éhes lesz a baba, akkor majd szól.

Jó babázást kívánok!

2009. okt. 21. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ. Megpróbálom akkor a napi 4 evést a pindúrkámnak :)
2009. okt. 21. 14:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!