Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tennétek tv készüléket a...

Tennétek tv készüléket a babátok szobájába?

Figyelt kérdés

Most is van, de inkább nekem. A szoptatások közben nézek tv-t. De most, hogy szekrényt veszek, elgondolkodtam, hogy kelle e később.

Persze amíg kicsi, addig "dísznek" lenne.


2009. okt. 21. 08:58
 1/9 anonim ***** válasza:
Én nem fogok tenni. Egész egyszerűen azért, mert akkor ahoz szokna hozzá, hogy lefekvés előtt tv, felkeléskor tv, játék közben tv, meg csak úgy tv. Én nem szeretném ehez szoktatni, de elzárni sem fogom ne értsetek félre, csak tudni szeretném mikor mit és mennyit. :)
2009. okt. 21. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem.Majd ha már "nagy " lesz(ált. isk .felső tagozat),esetleg.
2009. okt. 21. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nálunk van tv a fiunk szobájában, de ettől függetlenül nem megy egész nap. Arra viszont nagyon jó hogy nem kell a nappaliban mesét nézni.
2009. okt. 21. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem.

Amikor szoptattam és TV-zni akartam közben, akkor a nappaliban szopott.

De most már ilyen szóba se kerül, mert olyan gyorsan szopik, hogy 5-10 perc alatt kész van. Ha tovább tart, azért van mert vmi elvonja a figyelmét. Sokszor jobban érdekli ami körülöttünk van, vagy akár csak az arcom, mint az evés. Ha még a TV is menne.

Dísznek meg minek? Ha ott lesz, be lesz kapcsolva. Tehát ha nem akarod TV-ztetni, akkor ne legyen ott TV.

2009. okt. 21. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Most 8 hónapos a lányom, nem volt és nem is lesz nála tévé, talán majd ha jóval nagyobb lesz(iskolás korra). Most reggelente nézegeti a Disney channel-t amíg én főzök vagy takarítok. Ott a Micimackót és a Micky egér játszóterét szokta. Mást és többet nem engedem, mert inkább együtt játszunk. Ha vége és én is végeztem akkor kikapcsolom a készüléket. Még az esti hiradó utáni időjárásjelentést szokta nézni ha apa itthon van, nagyon szereti a zenéjét.
2009. okt. 21. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
nem.majd ha iskolás lesz,valamikor késöbb.amikor majd esetleg késöbb mesét néz,azt megteheti nálunk is,mi ugy se nézünk semmit csak este,akkor ő meg alszik,de most 9 hónapos,még van idő ezen gondolkodni,de szerintem felesleges nekik.
2009. okt. 21. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

hát, az én öcsémnek van (15 éves), de még most is inkább az apjával a nappaliban közösen tévéznek, a fiú szobájában alig megy a TV.


Én a saját gyermekemnek nem fogok tenni, amúgy is pici lesz a szoba, nem fog elférni. Csak aludni használjuk majd a szobát

2009. okt. 21. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
A fiunk 4 hónapos, a héten elvittük s zobájából a tv-t, mert kikapcsolt állapotban is azt bámulta egyfolytában. (Azért volt tv-je, mert az volt a hálószobánk.) Vettünk helyette diavetítőt. :-)
2009. okt. 21. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Ez a diavetítő egy nagyon jó ötlet!

Köszönöm

2009. okt. 22. 09:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!