Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Gondot jelent ha nem minden...

Gondot jelent ha nem minden éjjel eszik a babám?

Figyelt kérdés
Mostanában eléggé furcsán viselkedik, felébred az éjszakai kajaidejében, 2-3 között, de ha visszaadom neki a cumit, akkor elalszik. VIszont tegnapelőtt enni kért, előtte meg tegnap pedig nem. Nem igazán értem mitől lehet, hogy hol éhes hol nem. Milyen probléma lehet ebből ha nem minden éjjel eszik? Két hónapos a pici, Tápszeres nem szopizik. Így van, hogy este 8kor vacsi és csak reggel 7kor eszik legközöelebb. Ez kicsit hosszúú idő még neki. De nem igazán akarom éjjel felébreszteni.
2009. okt. 21. 08:33
 1/6 anonim ***** válasza:
nem baj, lassan átdludhatja az éjszakát, ez így rendben van!
2009. okt. 21. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az én fiam is így csinálta, csak ő 6 hónaposan kezdte ezt és most nyolc lesz de már nem kér enni. Néha teázik de ez is ritka már.Van hogy fel kell fetreng egy kicsit és alszik tovább. Az enyém is tápszeres.
2009. okt. 21. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az én babám ugyan anyatejes volt, de 6 hetes korától este 8-tól reggel 7-ig aludt. Ha megfelelően gyarapszik, jókedvű, van tele pelus, stb, akkor nem kell neki feltétlen enni adni éjszaka.
2009. okt. 21. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem gond, ha nem eszik minden ejszaka. Ha szepen gyarapodik, es amugy nem tunik ehesnek, akkor minden rendben. Van olyan baba, amelyik mar 2-3 hetesen atalussza az ejszakat. Ha ehes, ugyis tudatja veled.
2009. okt. 21. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az én, szintén tápszeres fiam másfél hónapos korától aludta át így az éjjeleket. Akkor én is kicsit aggódtam először, de a havi 1 kg gyarapodás ezután is megvolt. Aztán 5 hó után már nem volt olyan tápláló neki a tápszer, ébredt éjjel is egész addig, míg nem váltottunk a 2-es tápira, meg Sinlac pépre.

Ne aggódj, használd ki, hogy alhattok!

6,5 hós babó anyukája

2009. okt. 21. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az én kislányom is két hónapos. Mióta hazajöttünk a kórházból kétszer ébredt fel éjszaka. Este 9-1/2 10 körül kap utoljára enni (anyatejet) és reggel 8-kor ébresztem. Szépen gyarapszik.
2009. okt. 21. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!