Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen ajándékot vesztek...

Milyen ajándékot vesztek (vennétek) 7,5 hós babátoknak karácsonyra?

Figyelt kérdés
2009. okt. 20. 22:02
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Nálunk fisher price kockafaló viziló és tanuló szék meg kutyus lesz az ajándék.

8 hós lesz karácsonykor

2009. okt. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
az én babám karácsonykor 9 hónapos lesz, besafe gyerekülést kap. összedobjuk a nagyszülőkkel. mellé meg gondolom a párforintos csörgőket, de szerintem már maga a karácsonyfa hatalmas élmény lesz neki. úgy gondolom, ilyen korban még nem érdemes rákölteni sokat, nem értékeli. Az ülést úgyis megvenném, karácsony meg pont jó lesz, hogy a nagyszülők is besegítsenek picit.
2009. okt. 20. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Vlami készségfejlesztőt,az biztos. Pl tanuló ktyust :) Nyomogathatja éjel-nappal,szeretik is a gyerekek.
2009. okt. 20. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
34%
olyan sokan kérdezik ezt, hogy "milyen ajándékot vennétek x hónapos babának karácsonyra..." nem mindegy neki még?! Akármit, nem érzékelnek még belőle semmit. Csak a nagy nyüzsit, meg a csomagoló papírt. Nem kell semmi extra, akármi, amit amúgy is megvennél, vagy szüksége van rá. Még fogalma sincs róla, hogy mi ez az egész,. és ha nem kana semmit, sem érdekelné. :) Sokkal inkább magára az ünnepi készülődésre kellene a hangsúlyt helyezni, a hangulatra, nyugalomra. Nem azon stresszelni hogy mit adjál egy pár hónapos babának....
2009. okt. 21. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az én fiam 7 hós volt tavaly karácsonykor és vettünk neki Fisher Prise gurulós zenélős golyót.Nagyon szupi játék,de eddigi életében kb 1 órát játszott vele összesen.A hugomtól kapott egy idétlen táncoló zenélő pingvint(Tescós)na ezt azóta is imádja!Most már csak logikai játékot veszek neki,azokkal elvan.Tehát ekkora gyereknek teljesen felesleges drága játékot venni,mert úgysem "értékeli".
2009. okt. 21. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

mi tavaly karácsonyra vettünk a fiamnak tanuló kutyust 12 ezerért. Akkor még csak 1,5 hónapos volt, de gondoltuk később milyen jó lesz. Most 11 hónapos és nem nagyon köti le a kutya. Én még lehet, hogy az idén se venném meg neki csak jövőre, amikor már jobban érdekli. Én arra gondoltam, hogy veszek neki egy játszó sátrat, mert újabban minden alá bemászik.

Amúgy rengeteg játéka van, de a kedvence egy piros műanyag pohár, egy műanyag tál ás egy kiszuperált billentyűzet. Olyan mint az anyja. :)))

2009. okt. 21. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én már megvettem :D 6 hónapos lesz a babám és simba kelj fel macit kap. Ütögetheti kedvére és az ára is jó volt (olcsó). Apjától mászást segítő akármit kap a nagyszülőktől nemtom.


Én inkább a lakást fogom igazán karácsonyosra díszíteni és már nagyon várom, hogy mit fog szólni a fához, a zenéhez a mézeskalács illatához. :)

2009. okt. 21. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!