Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor állt be a babátoknál,...

Mikor állt be a babátoknál, hogy csak egyszer alszik?

Figyelt kérdés
13 hós kislányom teljesen össze-vissza csinálja... Volt már 2 hónap, jogy csak egyszer aludt, ebéd után, de az elmúlt héten megint kétszer alszik nappal. Éjjel meg nem akar. Ez normális? Nem kéne ennek beállni? mitől lehet ez a "visszaesés"?
2009. okt. 20. 21:27
 1/9 anonim ***** válasza:
teljesen normális, ez nem visszaesés. így áll át a szervezete erre. hagyd, és beállítja magának a dolgot.
2009. okt. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
teljesen normális. Igaz, 15 hós fiam 12 hónapos korától alszik egyszer egy nap, de előtte nálunk is ez volt, hol így, hol úgy aludt napközben, este meg sokszor keltünk. Szerencsére egy jó hónapja már éjjel is hagy bennünket aludni.
2009. okt. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
13-hónapos kora körül kezdett,csak 1x aludni naypközbe.
2009. okt. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
1. vagyok, elfeljtettem írni, h 1 éves korától 1szer alszik a fiam, ha utazunk pl. v ilyesmi akkor elszundít, de nem jellemző. nála könnyű volt az átállás. tesóm kislánya 15 hónapos, ő még igényli a 2 alvást.
2009. okt. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szia! Nálunk is 13.hós korában hagyta el a délelőtti alvást. Egyik napról a másikra elhagyta. Nem is volt az hogy ki kellett húzni, vagy hogy pl. 9 óra helyett 11kor aludt el. Szépen ebéd után alszik két , két és fél órát. Szerintem ne aggódjál, magától majd átáll. Nézdd a jó oldalát....délelőtt megtudsz nyugodtan főzni. :)
2009. okt. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Kislányom 13 hónapos és mi most szenvedünk ezzel a dologgal. Két alvás már sok neki, mert akkor 11-éjfél mire lealszik, viszont az meg még kevés. Tehát most minden napunk más. Hacsak egyszer alszik, akkor tuti, hogy kel éjjel, és kb. 2 órát fent van (amúgy 8heteskora óta alszik éjjel). Viszont este már 7 körül csak nyöszörög, hempereg, nyűglődik. Azonban 8 előtt nem teszem le, mert akkor már 4kor kelne, hogy ő kialudta magát. Szóval nehéz, remélem megoldódik ahogy telik az idő.
2009. okt. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
11 hós kora óta alszik dél,negyed 1-től,fél 3,3-ig!
2009. okt. 20. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A babámat én állítottam át napi egy alvásra 12htől- 14h-15h -ig kb. Mivel előtte (olyan 12 hós korától) amíg 2 szer aludt este 11 kor is még fenn volt. Napközben 10-12 és 16- 18ig aludt. Így nagyon nem volt már jó, napközben túlaludta magát. Aztán most este 8tól reggel 8 ig átaludja az éjszakát. Most 13,5 hós.
2009. okt. 21. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a sok választ! ezek szerint nem csak én küzdök ezzel a problémával. Tegnap is nappal aludt több, mint 4 órát összesen, éjjel meg éjfélkor felkelt, és nem akart visszaaludni....:(
2009. okt. 21. 14:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!