Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Délután adtok gyümölcsöt a 7...

Délután adtok gyümölcsöt a 7 hónapos babátoknak?

Figyelt kérdés

Vagy gyümis sinlacot vagy bármit. Nem fáj(hat) tőle a pocija? Mire figyeljek?

Kezdő hozzátáplálós anyuka


2009. okt. 20. 20:43
 1/3 anonim ***** válasza:

az én fiam 11 hónapos minden délután gyünölcsöt eszik, igaz 4 hónapos kora óta.

Ha most kezditek, akkor az új gyümölcsöket mindig délelőtt add neki pár kanállal csak, mert ha megfájdul a hasa akkor nem éjszakára jön ki. Érdemes almával, majd barackkal kezdeni aztán jöhet a banán meg a többi. Ha nem fáj tőle a hasa és szívesen eszi, akkor nyugodtan adhatod neki délutánra is. Sok sikert:)

2009. okt. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mi 7 hósan tízóraira ettünk gyümit, ebédre főzit. Ha adsz is neki ne savasat, hanem pl. banán, körte. Esetleg almát is adhatsz ha nem olyan savas fajta. Ki kell tapasztalni.
2009. okt. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én lányom 7,5 hós. Én lányomnak du-n adom a gyümölcsöt,délben pedig főzeléket.

Azt mondják du-n nem ajánlott gyümölcsöt adni mert savat termelhet.A lányomnak semmi baja tőle.

Almával,banánnal,körtével vigyázz mert megfoghatja a babád székletét.

Én vettem a spar-ba bio túrót és azzal keverem a lányomnak a gyümölcsöt.Mostanában kedtem neki adni,nagyon szereti.

2009. okt. 20. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!