Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miket és hányszor eszik 7...

Miket és hányszor eszik 7 hónapos babátok, aki 5-6 hónapig csak anytejet kapott?

Figyelt kérdés
Hányszor szopik még nappal (és éjszaka) ?
2009. okt. 20. 20:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Mi 8 hósak vagyunk. 6 hótol kezdtünk enni. Akkoriban 2x evett. Délelőtt gyümi, ebédre főzit kapott. Gyümi után nem kért cicit, főzi után még igen. Nappal 4-5x szopizott, éjszaka 1-2x. Éjszaka még mindég kelünk.
2009. okt. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Mi 8,5 hónaposak vagyunk. Napjában 3x eszik, délelőtt gyümit, ebédre leveske+főzelék (veszekszik a levesért), uzsira meg mikor melyiket. Mellette még szopizik 4x-5x ( cicin alszik el), és még éjszaka is kellünk.
2009. okt. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

A én lányom 7 hónapos múlt .

Napjában egyszer (délben) eszik gyümölcsöt, vagy zölsdéget (de inkább gyümölcsöt, vagy a zölsdséget is csak édes gyümölccsel)

A többi anyatej.

Éjszaka is felkel 2-3x.

Ma este adtam neki fürdetés előtt egykis anyatejjel kevert rizspelyhet, kíváncsi vagyok, hogy mikor fog felkelni enni. Fürdés után még ciczett.

Azért kel mert éhes, vagy mert más baja van (foga még nincs).

2009. okt. 20. 20:36
 4/13 anonim ***** válasza:

Szia,mintha az én lányomról beszélnél!Dettó így vagyunk,fogunk nincs!Éjjel kel 2 hete 3-4x!Nehezen bírom már!Igaz mi egy hete kóstolunk almát,krumplit,nehezen,de lecsúszik neki!Ma este fürdés előtt adtam neki rízspépet(először),Úgy ette,minthe mindig is ezt kapta volna!Fürdés után szopizott még rendesen!Kiváncsi vagyok mikor kel!

Holnap írhatnál,mi volt éjjel!

Ja, mi 6,5 hónaposak vagyunk!

Szia

2009. okt. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Az én babám most 8 hónapos, de 7. hónaptól: reggel szopi, utána gyümi kb. 1.5-2 óra múlva. Ebédre főzi, utána megkínálom cicivel (nem mindig kell), vacsi (6 körül) búzapelyhes hami, gyümivel, majd lefekvés előtt cici. Este nem kap már cicit jó ideje. Kipróbáltam, hogy nem attam neki és nem halt éhen... :)
2009. okt. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Ha nem adok éjjel cicik, akkor ordít, mint akit nyúznak.

Cumit kiköpi. Van amikor sikerül visszalatatni cici nélkül.

(De sokáig sírni sem hagyhatom, van egy iskolás fiam, neki meg reggel kelni kell)

Próbálgatom visszaaltatni a helyén, de nem sok kedvem van, éjjel álmosan ülni a kiságy mellet, így általában az éjszaka közepén szoktuk mmagunk közé venni.

Közöttünk meg nem tudok nem adni neki cicit, mert felébred felül és odabújik sír és keresi a cicit.

Kíváncsi leszek, ma ébred-e olyan 11-12 körül.

2009. okt. 20. 21:06
 7/13 anonim ***** válasza:

Na én is kiváncsi leszek, hogy kel-e 11 körül!Mostanában akkor szokott!

Mondjuk enyém nem sír, csak addig dobol a lábával a kiságyban, míg magam mellé nem veszem, ha meg már ott van, akkor kéri a cicit!Próbáltam én is a cumit,a visszaaltatást!csak a cici segít!

20:53-as voltam

2009. okt. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

4 hónapos korában volt egy kéthetes időszak, amikor estétől hajnalig aludt.

De jó lenne már egy éjszakát megint végigaludni!

Holnap megírom mi volt.

Mindenkinek köszönöm a válaszokat.

2009. okt. 20. 21:17
 9/13 anonim ***** válasza:
oké várom,jó éjt
2009. okt. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

A kislányom 23:10-kor már állt és sírt a kiságyában:-))

Megszoptattam, vissazraktam a helyére.

Kb 10 perrc múlva megint sírt, kivette és visszaltattam, majd visszaraktam.

Következő ébdredése 3 óra körül volt, akkor magunk közé vettük, megint cicizett és elaludt.

Majd valamikor 5 körül megint cicizett és viisszalaudt reggel negyed 8-ig.

Szóval a rizspelyhes dolog úgy tűnik nem jött be.

2009. okt. 21. 08:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!