Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mivel tudom hígitani 8 hónapos...

Mivel tudom hígitani 8 hónapos baba ennivalóját?

Figyelt kérdés
Szeretnék adni neki abból amit mi eszünk.Ma túrós tésztát leturmixoltam, de olyan ragadós volt, hogy megkostóltam és én is alig bírtam megenni. Mivel hígithatom?
2008. jún. 25. 19:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Szi!Az ilyet, pl anyatejjel.De próbálj leveses dolgokat adni neki.Vagy ha már vannak fogacskái nyugodtan adhatsz neki darabisat.A tésztát törd össze villával, úgy nem lesz ragadós.A húsokat hígíthatod leves levével.De nemtudom miket adsz neki.Én ennyi idősen még a túrót mellőztem.
2008. jún. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

1 éves koráig hacsak lehet anyatejet kapjon. Esetleg érett, jó minőségű gyümit/annak pépjét kapjon a gyerek. Pépesített zöldség főzelékeket, erős fűszerek és só nélkül!

Frissen csavart zöldség és gyümi leveket is kaphat a gyerkőc, persze óvatosan és keveset.

A túrós tészta szerintem is durva, várd meg amíg nagyobb lesz.

2008. jún. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A túrót 10 hós kortól lehet adni, tejfölt jóval később. Zöldséget és gyümölcsöt kell még neki ennie, meg kaphat már husit, sajtot, és tojássárgáját. Azokat pedig a főzőlével kell higítani.

Korai még ez.

2008. jún. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!