Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2,5-3 hónapos babátok egy nap...

2,5-3 hónapos babátok egy nap hány alkalommal szopizik? Hány ml-t eszik egy szoptatás alatt?

Figyelt kérdés
2009. okt. 20. 15:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Akkor még nappal 5-6-7 alkalommal szopizott,éjjel pedig 2szer. Aztán elhagyta az egyik éjjelit, majd a másikat is, és maradt az 5-6-7nappali. A mennyiségeket nem tudom, mert sohasem mértem.
2009. okt. 20. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
a babám 3 hónapos és 7szer eszik ebből 2szer általában éjjel .Átlagban pedig 100ml-t
2009. okt. 20. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia


Nálunk a baba éjjel kb. 2-3-4-szer eszik. Nappal meg kb. 5-6-szor.. Éjjel kevesebbet eszik egy huzamra..Van,hogy csak 4 percet eszik....De úgy szoktam csinálni,hogy lefekvés előtt lemérem,és reggel meg lemérem az utolsó éjjeli /reggel 7-8 körüli/ kajcsi után,és így olyan 210-230 grammot szokott enni.. Nappal meg olyan 80-120 grammot szokott enni alkalmanként. De mondjuk most 150 grammot evett reggel 10 körül.. De amúgy a mostani napi fogyasztása olyan 700-800 gramm körül van.. Ez azért érdekes,mert 1.5 hónapos korában volt,hogy majdhogynem megevett 1 liter tejcsit is... Hízni hízik rendesen,mert az első hónapban 1330 grammot,a második hónapban meg 1370 grammot gyarapodott a súlya. Ezért nem is aggódom,hogy most "csak" ennyit eszik..

Ja...amúgy 2.5 hónapos a kicsi babánk. :)

2009. okt. 21. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!