Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Adhatok gesztenyemasszát 5...

Adhatok gesztenyemasszát 5 hónapos babának?

Figyelt kérdés
Hogyan készitsem el? Keverjem valamivel?
2009. okt. 20. 13:02
 1/6 anonim ***** válasza:

Csak natúr pürét, de szerintem annál sokkal jobb ha magad főzöd hámozod, vagy megveszed fagyasztva az egész gesztenyét. Én almával, csirkével krumplival főztem a lányomnak.

Véleményem szerint várjál még vele.

2009. okt. 20. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A gesztenye,dió,mogyorófélék allergizálhatnak.Szerintem még ne adjál neki.Én még legalább 2 hónapot várnék vele.

Nekem is épp 5 hós a kislányom,almát,sütőtököt,burgonyát kapott eddig.Nem sietem el a hozzátáplálást.

2009. okt. 20. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat. Akkor még inkább várok vele.
2009. okt. 20. 14:36
 4/6 anonim ***** válasza:

a gesztenye nem allergizal, nem tartozik egy kategoriaba a dioval es mogyoroval...azokkal 1,5-2-3 eves korig is ajanlott varni.

gesztenyet adhatsz, ha szeretnel. a lanyom 9 hoanpos volt amikor kapott, de csak azert vartam ennyit, mert most lett szezonja.

egy allergologus nayuka

2009. okt. 20. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A gesztenye a legkevésbé allergizáló a mogyoró,dióhoz képest,amit tényleg későn adnak.

Gesztenyét nyugodtan adhatsz neki,valószínű nagyon fogja szeretni.Az Auchanban (biztos),a Tescoban (valószínű),hogy lehet kapni natúr gesztenyepürét,én azt vettem v. csináltam itthon magunknak sütőben rendes gesztenyét és azt tettem a kajájához.Imádta gyümölccsel és hússal v.joghurttal és keksszel.

2009. okt. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos válaszokat:).
2009. okt. 20. 16:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!