Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 hós a kisfiam mikor vegyek...

5 hós a kisfiam mikor vegyek neki kompot? Karácsonyra szeretnénk neki venni! Az jó?

Figyelt kérdés
2009. okt. 20. 09:54
 1/9 anonim ***** válasza:
Soha
2009. okt. 20. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
szia, ne vegyél kompot! Külföldön már betiltották, itt is az kellene,gátolja a normál járás tanulását és nem tesz jot a csipőnek sem. Tudom sokan megtámadnak h az ő gyerekük is megtanult járni pedig kompozott. De sztem nem hiába tiltják. Amellett balesetveszélyes is!
2009. okt. 20. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ne vegyél neki. Ha van módod, nézd meg, hogyan közlekedik benne a kisgyerek. ül, rátámaszkodik a komp karimájára, és löki a lábával magát. Mozgásfejlődés szempontjából haszontalan egy szerkezet, csak pénzkidobásra való. Inkább keress egy "okos játékok boltja"-t és nézelődj ott ajándék után.
2009. okt. 20. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi most vettünk kompot a fiamnak 7 hónapos, nagyon szeret benne lenni, bejárja az egész házat vele.

Természetesen nem egész nap ül benne, csak mértékkel.

Addigra a te babád is 7 hónapos lesz, de neked kell eldönteni hogy vesztek e.

Egyébként itt mindenki nemmel fog szavazni.

2009. okt. 20. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
SZia! 7 hónapos a lányom és mióta megtanult ülni stabilan azóta van benn a kompban. Nem egész nap, mert amúgy is elfáradnak benne, de szereti ha belerakom, akkor indul a buli...
2009. okt. 20. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Nekem ikreim vannak. 5 hónaposan kaptak kompot, 3 napon belül megtanultak vele menni. Most 7 hónaposak. Nekem ez nagy segítség. Ők nagyon szeretnek benne lenni, bejárják az egész lakást.
2009. okt. 20. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
51%

Oszinten? Szerintem ne vegyel neki kompot. Kicsit olvass utana az interneten, hogy milyen problemakat okozhat a mozgasfejlodesben. Az anyukaknak persze jo, mert a gyerek igy abszolut onszorakoztato. Szerintem meg a 10 perc is sok a kompban, leven hogy mennyire gyorsan tanulnak es sajatitanak el mozdulatokat egyik percrol a masikra.

A komp pedig hibas mozdulatsort eredmenyezhet, es a kicsi nem ugy terheli a labat, az izmok nem ugy mozognak, ahogy termeszetesen kellene neki. Szerintem egy kompnal sokkal jobb dolgokat lehet venni.

2009. okt. 20. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
2009. okt. 20. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
2009. okt. 20. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!