Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Édesköménytea 11 hetesnek?

Édesköménytea 11 hetesnek?

Figyelt kérdés
Adhatok HIPP Édesköményteát a kislányomnak? Azt írják van benne szőlőcukor, az nem árt a kicsinek?
2009. okt. 20. 09:14
 1/10 anonim ***** válasza:
44%
Ilyesmivel ne itasd. Ha tápszeres, akkor kapjon síma, forralt csapvizet esetleg babavizet (bár én felesleges pénzkidobásnak gondolom), ha pedig anyatejes, akkor semmi nem kell neki. A szőlőcukor pedig ugyanolyan rossz, mint a síma cukor, ugyanúgy hozzászoktatja az édes ízekhez.
2009. okt. 20. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
57%
Nekünk az édesköménytől iszonyatosan fájt a pocakja.Pedig érdekes,mert pont hasfájás ellen szokták ajánlani.
2009. okt. 20. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
78%
Próbáld ki a Mecsek baby teát. ez édeskömény és kamilla keveréke. Mi is ezt isszuk, mert pici fiam is hasfájós volt ( tápszeres ).
2009. okt. 20. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
78%
Utolsó vagyok.Mi is 11 hetesek vagyunk és tápszeresek.Így nekem itatnom kell mellé.Én nagyon gyenge(de tényleg nagyon gyenge)kamillateát adok neki üresen.Imádja.
2009. okt. 20. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
78%

Szőlőcukor?Az anyatej is édes,és amúgy sincs benne annyi,hogy "rászokna"...ez butaság!

Ha káros lenne nem adnák a cukorbetegeknek!Vagy nem??? pff :SS

2009. okt. 20. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
78%
Az én babám is tápszeres. A Mecsek teát, a vizet soha nem itta, hiába kínálgattam vele. Ezért én is HIPP Édesköményt adtam neki. Csak nem púpozott teáskanállal tettem 1 dl vízbe, hanem egy kávéskanállal. Hatásos, most 3 hónapos és még mindig így issza. Semmi baja nincs, nem fáj a hasa sem, nagyokat durrogtat és a széklet is könnyebben jön. :)
2009. okt. 20. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat! (Nem tudom ki pontozgat lefelé, nem én...)

eddig pocakteát kapott, de nem tűnik túl hatásosnak.:(

2009. okt. 20. 09:26
 8/10 anonim ***** válasza:
56%
Nem rászokik, hanem HOZZÁszokik. Meg kellene tanulni értelmezni is a leírtakat... Kösz a lepontozást, akárki is volt... :D
2009. okt. 20. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia en miota haza jottunk a kh-bol adok neki mecsek teat olyan edeskomeny-kamilla kevereket nekunk bejott mert a pocija nem faj neki es tenyleg jokat durrogtat tole.Az en lanyom 3 hos anyatejes es eddig semmi bajunk nem volt.nekunk a vedono ajanlotta mert nem akart a pici wczni es fajt a pocija.most mar megy neki es nagyon szereti
2009. okt. 20. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

A kisfiam nem bírta az édesköményt.

Én ízesítetlen ánizsmag teát adtam neki, amíg hasfájós volt. (gyógyszertárban lehet kapni ánizsmagot,kb. 2 dl vízhez egy csipet magot főztem meg teának)

Az ánizsnak amúgy magában is van egy kis édeskés íze.

Nagyokat durrogtatott tőle./ Majd megzabáltam :)/

Cukrozott (akár szőlő, akár répa) italokat még nem adok neki.

2009. okt. 20. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!