Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy 11-12 hónapos babának...

Egy 11-12 hónapos babának mennyi az adagja falatkákból? Ügy értem mennyi kenyeret eszik meg a ti babátok egyszerre? Mit kap hozzá és mennyit?

Figyelt kérdés
2009. okt. 20. 07:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Ez nagyon változó. Van hogy szinte egy egész nagy szeletet, van hogy nem kell neki egyátalán. A kenyérgyürkét imádja, és el is fogy. Volt hogy megevett egy fél kiflit egyszerre. 11 hós múlt
2009. okt. 20. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, bocsi lemaradt fele. Mit kap hozzá? Vajas kenyér, kicsi májkrém, párizsi vagy csirkesonka, virsli, krinolin, múltkor csináltam fokhagymakrémlevest piritóssal, hatalmas adagot evett belőle. Túrót is tehetsz rá vagy mellé.
2009. okt. 20. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Bocsi, én kérdeznék. Hány fogú baba eszik ilyeneket? Az enyém 9 hónapos és 3 foga van. Mikor adhatok neki kenyeret? Eddig nem mertem neki darabosat adni. Hogyan kezdjem?
2009. okt. 20. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia,

utolsónak: szerintem nem a fogacskáktól függ, kisfiam 10 hónapos múlt, 1 foga van, az is még csak félig. és imádja a kenyeret, minden nap azt reggelizik, vagy kiflit. imádja, vaj, kis sonka sajt, húskrém stb. Az első pár fog egyébként sem a rágást szolgálja, az örlőfogak meg még odébb vannak (nálunk legalábbis tuti :) )

üdv

2009. okt. 20. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen:)14 hónapos a lányom van 7 foga elől de nem azzal rág hanem oldalt,-hátul.Attól hogy ott még nincs kinnt a foga attól függetlenül az inye alatt ott van és kemény tehát tud rágni.A lányomnak kb 8-9 hónapos kora óta adok falatkákat (mostmár azt eszi amit mi),vajaskenyér,sajtos,sonkás,esetleg péksüti.Egy nagyobb szelet,vagy két kissebb kenyérnek a belét eszi meg.Ja én szoktam neki adni hozzá még paradicsomot is,persze héj és mag nélkül és igy csinálok neki katonákat.
2009. okt. 20. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!