Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vélemények a következő terméke...

Vélemények a következő termékekről?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


2009. okt. 19. 22:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Jók a Tiko-s cuccok.

www.tikotiko.hu

Itt van telószám, íngyen házhozszállítás-és lehet, hogy olcsóbb is, mert nem kell az oldalnak jutalékot fizetni.

2009. okt. 19. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt ilyen termékem,De így látszatra szerintem teljesen jók!
2009. okt. 20. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Tényleg jók! Nagyon tetszik az ülés! Kár hogy én egy hónapja vettem.... ha ezt láttam volna...

Ha azon az oldalon veszed, a jutalékot nem neked kell fizetni, hanem az eladónak! Viszont itt van szállítási költség!

2009. okt. 20. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az első vagyok. Most már valóban szállítási költség 10e ft alatt, fölötte íngyenes, amikor mi vásároltunk ott akkor még nem volt. De ha rögtön onnan veszed akkor az eladónak nem kell jutalékot fizetni amit a vevőkkel fizettetnek meg az aukciós oldalakon-beleépítve az árba.
2009. okt. 20. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!