Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Honnan tudom, ha egy anyatejes...

Honnan tudom, ha egy anyatejes 2,5 hós babának kemény a széklete? Amikor olyan túró szerű, fehér darabkás, az a kemény? Mit egyek én, hogy neki laza legyen a széklete?

Figyelt kérdés
2009. okt. 19. 17:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha túrószerű darabkák vannak benne, az még az emésztetlen anyatej, ez idővel teljesen el fog tűnni, természetes dolog, még fejlődik az emésztése. Ha krémes állagú, akkor nem kemény, de én sok olívaolajas salátát ettem, ha napokig nem volt széklete.
2009. okt. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem a védőnő azt mondta, h a túrószerű, meg fehér darabkás széklet azt jelenti, h túl van etetve a baba. Nekünk ilyen volt 5 hetes koráig, amikor vér és nyálka is volt a székletében. ekkor bekerültünk a fertőző osztályra, ahol végül is kiderült, h tehéntej allergiája van. A túrószerű széklet attól volt,h nem emésztette meg a tejet ( anyatejes+tápszeres). Azóta tejmentes tápszert kap, és én sem eszek semmi tejterméket, és rendben van a széklete.

Esetleg próbálj meg te is kevés tejterméket enni, lehet az a baj.

2009. okt. 20. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!