Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Novalac Ac tápszert hasfájós...

Novalac Ac tápszert hasfájós babáknak használja valaki?

Figyelt kérdés

Elég hasfájós a babám és ma ilyen tápszert vettem neki. Amúgy Humana HA1 LC Pufa-t írt fel a dokink, de ezt ki szeretném próbálni. Csak hát ez nem HA.

Baj lehet belőle ha ezt adom neki? Ha igen, mi?

7 hetes a babám.

Nektek mi a tapasztalatotok ezzel?


2009. okt. 19. 17:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lesz baj belőle. Először csak keveset adj neki és figyeld nem-e lesz esetleg foltos,kiütéses. Az én kisbabám a milupa ha startot kapta,és én is kipróbáltam a novalac ac-t. Nekünk nagyon bevált, de nem minden kisbaba egyforma. A doktor nőt már kérdezted?
2009. okt. 21. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

még nem kérdeztem, de tegnap óta adtam neki... semmi baja. nagyon székrekedéses, lehet az előző tápitól.

van ebből székrekedésre való is úgy tudom, lehet az jobb lenne...tanácstalan vagyok

2009. okt. 21. 18:42
 3/5 anonim ***** válasza:
első vagyok.igen van kifejezetten székrekedéses babáknak való, mi azt nem próbáltuk de egyik ismerősöm igen,nekik bevált.
2009. okt. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi is hasonló problémával küzdünk. Két napja a Novalac AC-t adom kislányomnak. A hasfájása nem szűnt (mellesleg semmi nem használt eddig) viszont máris székrekedése lett. Egyenlőre tanácstalan vagyok. Tudom hogy van a Novalac IT1 székrekedéses babáknak. Rendben, de most akkor melyiket adjam neki?
2009. okt. 29. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
kedves utolsó... nem válaszoltál az e-mail-emre:)
2009. nov. 1. 20:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!