Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 26 fok van a lakásban,2 és...

26 fok van a lakásban,2 és fél hónapos babám keze mégis jéghideg? Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
2009. okt. 19. 13:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én kislányom 2 hónapos,keze lába mindig jéghideg,főleg mikor aktívan játszik.Teljesen normális,nem jelent semmi olyasmit,hogy fázna.Ők még nem tudják szabályozni a hőháztartásukat.
2009. okt. 19. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem sok a 26 fok, mert ilyenkor már fel kel öltöztetni a babát is. De az ő vérkeringése még nem olyan, azért hideg a kis keze. Még picike, nem tud annyit mozogni hogy olyan legyen a vérkeringése mint egy nagy gyereknek.
2009. okt. 19. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia! A pici babáknak még nem olyan a vérkeringésük mint egy felnőttnek, tehát ha a keze vagy a lába hideg, az normális. Én úgy szoktam megnézni, hogy fázik-e, hogy megtapintom az orrát :-)
2009. okt. 19. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A 26 fok tényleg sok, én babám 7 hónapos és neki is hideg a keze mindig, pedig rendesen fel van öltöztetve. A hőháztartás az oka.
2009. okt. 19. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A kezük és a lábuk mindig hideg.Legalábbis a kislányomnak.26 fok nagyon sok.21-22 fok az ideális.

A tarkóját nézd,ha az meleg akkor nem fázik.Amúgy meg ha fázna sírna és "márványos" lenne a gyerek és nem csak a keze.

2009. okt. 19. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Sajnos panelban lakunk és teljesen le van véve a fűtés,de így is ilyen meleg van.Próbálok minél többet szellőztetni,de sajnos ez van.

2009. okt. 19. 14:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!