Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen ajandekot vesztek 7...

Milyen ajandekot vesztek 7 honapos babatoknak karacsonyra?

Figyelt kérdés
A kislanyom akkor lesz 7 honapos.Gondoltam valami fejleszto jatekot veszek neki.Szerintem mindenkitol ruhat es ilyesmit fog kapni.Most Angliaban vagyunk es itt sok bolt van ahol lehet ilyen jatekokat venni.Miskolc kornyeken tudtok esetleg boltot?Ti milyen jellegu dolgot vesztek/vettetek neki ilyen idosen?
2009. okt. 19. 13:30
 1/2 anonim ***** válasza:
nekem fiam van, de kapott etetőszéket, állványos hintát, formabedobót, zenélő farmot, zenélő vonatot, plüss kutyát, kisautót.
2009. okt. 19. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mi már 10 hósak leszünk akkor. De a keresztelőjekor 7 hós volt. Kapott egy Fischer Price sütifaló bödönt a mamától. Nagyon szereti. Hamar megtanulta, hogyha belenyúl, vagy beleteszi a formát, akkor zenél.
2009. okt. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!