Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyit és milyen időközönként...

Mennyit és milyen időközönként alszik 3-4 hetes babátok?

Figyelt kérdés
Az én kislányom 3 hetes, éjszakánként 2-szer ébred, de olyankor min. 2 órát felvan, volt olyan is, hogy 5 órát volt fel és csak sirt. Délelőtt jól alszik, de délután ugyanaz a helyzet, mint éjszaka. Miért? Már kezdek kikészülni a virrasztásban. Köszönöm a segitségeteket!
2009. okt. 19. 11:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia! Az én babám 5 hetes, és hasonlóakat csinál, de szerencsére inkább napközben. Hasfájós baba, nálunk sokszor ez az oka a virrasztásnak. Szopizás után 1-1.5 órával felsír, ha nem sikerült kiböfiznie a lenyelt levegőt- ez gyötri a kis pocakját. Mi ilyenkor babusgatjuk, játszunk vele, de ha az sem tetszik neki, a lábát emelgetjuk, pociját masszírozzuk.

Nem lehet, hogy a kislányod is hasfájós? Használtok valamit rá? Pl. Infacolt (nekünk ez vált be), Espumisant?

2009. okt. 19. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szia! Már én is gondoltam a hasfájásra. Szoktam is maszirozni, tornáztatni. De orvosságokat nem mertem használni. Lehet ilyen pici babánál? Nem árt neki?
2009. okt. 19. 15:03
 3/3 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, az Infacol nem orvosság, csak az apró buborékokat alakítja nagyobbá, így könnyebben tud távozni a felesleges levegő. Egész nyugodtan adhatod neki!

És még egy dolog: figyeld, hogy miket eszel- nekem van, amitől a babám pocija fáj, ezeket kerülöm. Sokkal jobb a közérzete, nem panaszkodik annyit.

Próbáld kikísérletezni, hogy mi okozza a hasfájását! És kitartás, türelem! Nehéz, de gondolj arra, hogy szegénykének milyen kellemetlen lehet, hogy nem tud aludni, és fájdalmai is vannak.

2009. okt. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!