Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány fokra állítjátok a...

Hány fokra állítjátok a thermosztátot baba mellet? Nálunk a baba 10 hónapos 21 fok van, nem kevés?

Figyelt kérdés
2009. okt. 19. 09:46
 1/3 anonim ***** válasza:
én 21 és 22 fok között tekergetem. ha érzem, hogy kicsit hideg van, meg a baba szobájának a hőmérséklete 21 fok alá csökken, akkor feltekerem 22-re pár órára. (csak egy helyen van a hőmérő a lakásban, így előfordul, hogy máshol hűvösebb van, ezért szoktam feltekerni) de amúgy elvileg 21 fokban sem fázhat, szóval ha ti jól vagytok, és nem hideg a babád nyaka, akkor szerintem nyugodtan hagyhatod 21 fokon. nem vagyok én sem híve a 23-24-25 fokoknak.
2009. okt. 19. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Nálunk 22 fok van a házban, próbálom ezt tartani, igaz fürdésre feljebb tekerem a hőérzet miatt. De akkor sincs 23-24 foknál melegebb. Szerintem nem is egészséges, ez a 21, 22 fok a jó hőmérséklet.
2009. okt. 19. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia

13 hós a lányunk és 19 fok van a lakásban, de mivel ő már jár és egész nap mozog, nem érzi hűvösnek.

2009. okt. 19. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!