Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen jó karácsonyi ötletetek...

Milyen jó karácsonyi ötletetek van akkor 9 hós kislány babának?

Figyelt kérdés
Nagyszülőktől és egyéb rokonoktól kap etetőszéket bébihintát kompot de tőlünk szülőktől nem tudom mit kapjon.Félre ne értsetek nem akarom agyonhalmozni egy készségfejlesztő játékot és egy könyvet eltettem már de valami nagyobbat is szeretnék.Első baba...És ez az első karácsonya...
2009. okt. 19. 08:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Hajasbaba? Amit esetleg eltesz későbbre, hogy ez volt az első babája?
2009. okt. 19. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Járássegítő? Az éppen aktuális lesz nálatok is majd a jövő év elejétől.

Az én babám karácsonykor 8 hós lesz és én ezt szeretném neki kérni.

2009. okt. 19. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekünk is akkor lesz 9 hós a babánk, én ezt néztem ki:

[link]


A hajas baba is jó ötlet.

Amúgy emlékbe én el fogom tenni a csomagolópapír egy részét és az ajándékkísérő kártyáját, amit (ahogy magamat ismerem) én fogom elkészíteni.

Van egy kis emlékkönyve, abba gyűjtöm az első tincset, kézlenyomatot, születésekor kapott jó kívánságokat, keresztelős meghívót (szintén én készítettem),

az első karácsonyi emlékeknek is ott a helyük :)

Biztos túlzás, de nekünk is az első baba.

2009. okt. 19. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem túlzás én is mindent elteszek naplóba meg első zoknit,kórházból hazajövő ruhát stb és az első rugit amit akkor vettem mikor már megszületett és már láttam és még a kórházban voltam(koraszülött volt és volt a kórházzal szemben egy bababolt és 2 hét után azt mondták mehetünk haza és ennek örömére vettem)de már direkt olyat amiről ő jutott eszembe)bocs hogy nem ide illőt írtam de kedves emlékek ezek...Köszi mindenkinek a válaszokat és a jó ötleteket de ha valakinek van még nyugodtan írjon!
2009. okt. 19. 14:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!