Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért kel fel a kislányom éjjel?

Miért kel fel a kislányom éjjel?

Figyelt kérdés
4 és fél hónapos lányom miért kell fel éjjel ha nem enni?Cumit kap és alszik tovább!Ezt miért csinálja?
2009. okt. 19. 08:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy melege van.Adj neki esetleg teát,mert lehet,hogy szomjas.Csak etetni ne etesd.
2009. okt. 19. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Esetleg lehet, hogy nő a foga, és a kellemetlen érzésre ébred fel. Lehet, hogy melege van, lehet, hogy fázik. Lehet, hogy eddig is megébredt, csak most vetted észre. Lehet, hogy csak a cumi hiányzik neki vagy a közelséged. Ha nem sír, akkor valószínűleg nincs semmi komolyabb problémája. Nem tudom, hogy cumival alszik el? Ha nem, akkor lehet, hogyha odaadnád neki, nem kelne fel este miatta. Ha igen, akkor lehet, hogy csak kiesik neki.
2009. okt. 19. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Foga, nem megfelelő hőmérséklet, egyszerűen hiányzik a közelséged. Hasa nem fáj már? Szomjas esetleg. Bár lehet, hogy csak szimplán a cumit hiányolja, mert ha megkapja és alszik tovább, akkor azért kétlem, hogy nagyon fájna valamije. 17 hónapos kislány anyukája.
2009. okt. 19. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
91%

Ha már nem eszik éjszaka,csak a cumit kell odaadnod akkor le fog szokni az éjszakázásról.Csak ne rontsd el azzal,hogy nekiállsz éjszaka teáztatni,mert arra rászokik és akkor minden éjjel felkel inni.Ez csak rossz szokás, szülők szoktatják rá a gyereket.Lehetnek okok amiket említettek,de ezeken mind lehet változtatni.A fogzás meg elkísér még jó darabig,remélhetőleg nem viseli meg nagyon.

Nekem 3 babám van,egyik sem éjszakázott legkésőbb 3 hósan átaludták este 8-tól reggel 8-ig.Amikor már nem szopiztak éjjel én nem adtam helyette teát csak cumit.Amikor már fog rendesen,akkor meg tegyél mellé többet,és bekapja maga ha kiesik.Ha most nem rontod el,nyugodt lesz az egész családotok éjszakája mindig.Persze előfordul pár húzósabb éjszaka,ha nagyobb bibi van,de azokat meg túl lehet élni.

2009. okt. 19. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem se ugráld körbe teával, ha kell, ha nem.

Pakold közbe rágókákkal, cumikkal, és válogat majd magának.

2009. okt. 19. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!