Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit lehet ilyen esetben...

Mit lehet ilyen esetben csinálni? 18L

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy a jövő hét után, mennem kell a nővéremhez babázni, mivel a bölcsiben szünet lesz.

1 hétig leszek ott, a gyerek 2 éves. Mit lehet ilyenkor ilyen időben csinálni? Anyukája reggel 6:30 kor indul és délután érkezik olyan 5 körül? Nem ez az első hogy vigyázok rá, de ez az első hogy egész héten velem lesz.

Tudtok valami ötletet?

A válaszokat előre is köszönöm.


2009. okt. 19. 07:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Gyűjtsél mondókákat,lehet rajzolgatni(az enyémek imádják).Természetesen jól felöltöztetve játszótérre is ki lehet menni!A levegő jót tesz:)Ha van jó mesefilm azt lehet nézni(bár ez még nem biztos,hogy leköti)!
2009. okt. 19. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És átok rossz, mondjuk amíg velem van addig nem rossz, ha igen elég ha rászólok vagy egy csúnya nézés és jön bújik, de ha az anyja megjön akkor katasztrófa.
2009. okt. 19. 07:26
 3/7 A kérdező kommentje:
Egyszer néztem vele filmet, és egy órán keresztül ott ült velem a kanapén és nézte velem.
2009. okt. 19. 07:27
 4/7 A kérdező kommentje:

Jaj még egy babakocsit kell venni, sportosabbat már elég az is. Hol van ilyen üzlet? (A Kálvin téren vagyunk.)

És ilyen helyeken ki is lehet próbálni a kocsikat?

2009. okt. 19. 07:39
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Mindent leírt az előttem válaszoló.

Lehet még esetleg építőjátékozni, vagy mást játszani a kicsivel. Biztos van sok játék náluk!

Én a Babaszafarinál vettem a kocsinkat, Váci út 99. Nagyon kedves az eladó hölgy, és sok akció van.

Lesd meg:

[link]

2009. okt. 19. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én i voltam így 1-2x!Azt hittem,majd unatkozni fogunk,de egy baba mellett igazán jó az élet!Az én unokahúgom még csak 8 hónapos volt,de az a hét maga a csoda!
2009. okt. 19. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Hát igen, szeretek babázni.

De ezzel szerintem nem egyedül én vagyok igy.

2009. okt. 19. 09:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!