Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mivel kenhetem be a puniját,...

Mivel kenhetem be a puniját, ha piros az ajkai között?

Figyelt kérdés
2009. okt. 18. 21:29
 1/7 anonim ***** válasza:

Lányomnak is két napja piros, mára berepedt. Felhívtam az ügyeletet, ott azt mondták lehet gomba, vigyel el orvoshoz holnap , és lehet nőgyógyászhoz is el kell vinnem.

A sudocremet hejeselte addig is.

2009. okt. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nőgyógyászhoz ,de miért?Most megijesztettél!
2009. okt. 18. 21:34
 3/7 anonim ***** válasza:

Te jó ég, nem szabad mindjárt a legrosszabbra gondolni!!

Először prolbáld ki a Neugronormon kenőcsöt. Nagyon jó hatássla van a babák piros, kicsípett és kirepedezett popsijára és puncijára.

Az én lányomak (fogzás+láz) annyira piros volt a két akja között, hogy szinte már a husija látszott és vérzett. Pelenkázások alatt elég vastagon bekenegettem neki Neugronormon kenőccsel, aminek nagyon jó hámosító hatása van, és 1-2 nap alatt teljesen el múlt minden pirosság!

Próbáld ki, nagyon ajánlom!

2009. okt. 18. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszönöm.
2009. okt. 18. 22:18
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia! Nekünk a Pimafucort nevű krémet írta fel a doktornőnk, ami 2 nap alatt rendbehozta a puniját. Ez pár hónaposan volt, most 6 éves lesz, de még mindig ezt használjuk, ha van egy kis pirosodás, csípés.
2009. okt. 19. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A Neogranormon hámosító kenőcs, úgyhogy azzal óvatosan kell bánni kislányoknál, hogy ne menjen bele a puncijukba.
2009. okt. 19. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekünk piros puncira Candibene-t és kamillás ülőfürdőt javasoltak.
2009. okt. 19. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!