Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem tud a hátán aludni 3...

Nem tud a hátán aludni 3 hónapos babám, nagy baj?

Figyelt kérdés
Éjjel egyik-másik oldalára fektetem, nappal hasra, lehet belőle baja? Konkrétan a csípőjére gondolok, mert annak az lenne a jó, ha háton feküdne. Csak a babakocsiban fekszik háton, illetve ha ébren van. Próbáltam már letenni aludni úgy, hogy a hátára fektettem, de egyből kipattannak a szemei, kalimpál a kezével, fejbevágja magát és már ébren is van..:(
2009. okt. 18. 21:09
 1/5 anonim ***** válasza:
51%
Az oldalt nagyon nagyon rossz megoldás a gerincének és hátának is. Nyugodtan tedd hasra, lányom is úgy aludt mindig..
2009. okt. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
51%
szerintem is inkébb hasra fektesd az én babám is csak úgy tud aludni, kivéve a babakocsit (7hós)
2009. okt. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

A csipőjének a hasonfekvés tesz jót. Nekem a nagyobbik majd egy éves koráig csak hason aludt.

Az oldalfekvés nem hiszem, hogy annyira rossz lenne, hiszen újszülötteknél azt javasolják, hogy oldalt tegyük le (ha valamit visszabukna kifollyon). Egyszer az egyik, egyszer a másik oldalra, hogy ne nyomódjon az egyik pédaépm a pofija jobban, mint a másikon. A kisebbik (most 13 hós) nekem is mindig oldalt aludt, sőt mióta tud forogni, azóta is, csak most már elalvás után hasra fordul.

2009. okt. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
bocs, valami zagyvaságot is bennehagytam.
2009. okt. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem baj. 4,5 hós a lányom, a kezdetektől hason alszik, kivéve a babakocsit.
2009. okt. 19. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!